Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Cmim Kleringu: 1+1 tek Kopeshti Botanik ne Krah, K. e Diellit) **Pallat i 2022 **Ndertim Premium (ne Faze Perfundimi)


Pagesa 83,000 Euro
Ambjenti 1+1,    Gjendja Bosh
Siperfaqa 59.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit ,Shqiperia - Harta
INFO Data: 13/09/2022 16:51 Post ID: 82172 Lexime 1012

Shitet apartament 1+1 me planimetri shumë të mirë Kopeshti Botanik ne kompleks i vitit 2022 perfundon ne mars te 2023  ne gjendje perfekte dhe me Vetrata termike, parket, sistem multispliter kondicionimi, hidrosanitare Suspeso, Grila etj


**,në atë zone apartamentet e vogla janë shumë të pakta**  -  Cmimi eshe cmim goxha nën cmimin qe ka shitur Firma!  


Q3440


Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhoma gjumi

- 1 kuzhine

- 1 tualet

- 1 korridor 

- 1 ballkon 


- SIP TOTALE:59

- SIP Neto: 51

- KATI:5

- KATET E APARTAMENTIT

- Viti I ndertimit: 2022

- ASHENSOR: Po


Karakteristika: 


- Dritaret cilesore 

- Tualet i madh 

- Sanitare shume cilesore 


- Instalime Elektrike Cilesore 

- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore

- Facilietet afer

- Akses me Transport publik 


Cmimi: 83,000 Euro 


Tel ose WhatsApp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 82172

Me te preferuarat