Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 1+1 (59 m2 NETO) te Rr. Irfan Tomini (Pllt me Shigjeta) Kati 2 -- PARKET AC4 || i Rregulluar


Pagesa 65,000 Euro
Ambjenti 1+1,    Gjendja Bosh
Siperfaqa 59.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 14/09/2022 00:38 Post ID: 82202 Lexime 705

Në Shitje Apartament 1+1  (59 M2 Neto) Me Hipotekë  Kati 2 - Planimetri Shumë E Mirë - Zona Rruga Irfan Tominit Pas Karburant Kastratit Dhe Shumë Pranë Pallatit Me Shigjeta  Tiranë.- Orientimi Është Veri  Jug - I Rregulluar, Me Dyer Të Brendshme Të Reja, Parket Ac4 Laminat, Tualeti I Mirëmbajtur. 


***Mundësi E Mirë Investimi Dhe Banimi 


Q3442 


- Të Dhënat E Ndarjes 


- 1 Dhoma Gjumi  

- 1 Tualet Me Dritare

- 1 Korridor

- 1ballkon

- 1 Sallon 


- Sipërfaqe Total : 59 M2

- Sipërfaqe Neto :  59 M2 

- Kati : 2

- Pallat I Vjetër  ( Parafabrikat) 

- Katet E Pallatit : 5


Extra: 


- Zona Rruga Irfan Tominit Pas Karburant Kastratit Dhe Shumë Pranë Pallatit Me Shigjeta  Tiranë.

- Orientimi Është Veri  Jug 

- Pallat Parafabrikat

- I Rregulluar, Me Dyer Të Brendshme Të Reja, Parket Ac4 Laminat, Tualeti I Mirëmbajtur. Mundësi E Mirë Investimi Dhe Banimi 


- Zona Super E Qetë, Familjare Dhe Çdo Fasilitet Afër : Dyqane, Shkolla, Spitalet, Marketet, Transporti Publik Etj 
Çmimi : 65,000€  Okazion 


Për Më Shumë Kontaktoni Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 82202

Me te preferuarat