Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Apt 1+1 te Materniteti i Ri (Unaza e Madhe) Kati 4 *Jo i Fundit *53 m2 NETO -- Lindje **


Pagesa 55,000 Euro
Ambjenti 1+1,    Gjendja Bosh
Siperfaqa 53.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Materniteti i Ri, Tirane - Harta
INFO Data: 19/09/2022 20:12 Post ID: 83094 Lexime 613

Shitet Apt 1+1 te Materniteti i R-  Zonë e cila është rritur vlera shumë pas hapjes së unazës së madhe.- afër me spitalet, shkolla, supermarkete, kopshte, farmaci...- mundësi e mirë investimi- Orientim lindje


Q3445


Te dhenat e ndarjes:

- 1  dhomë gjumi

- 1 sallon

- 1 tualet

- 1 korridor

- 1 ballkon 


-SIP TOTALE: 53 m²

-SIP Neto: 53 m² ( 50m² në çertifikatë, pa ballkonin)

-KATI: 4 

-KATET E PALLATIT: 5 

-Pallat  :  ekzistues me tullë

-Viti I ndertimit:

- ASHENSOR: joKarakteristika: 


- apartament në zonë e zhvilluar shumë vitet e fundit. Shum afër me unazën e madhe dhe vetëm 8 min me makin në qëndër.

- zonë kryesisht familjarë

- pallat me tullë të kuqe dhe I suvatuar nga jasht

- apartament me planimetri perfekte

- organizohet nga korridori I cili është lidhës me dhomën e gjumit, tualetin dhe dhomën e ndenjes.

- apartament me orientim lindje.

- kuzhinë më vete 

- ballkon I mbyllur me vetratë xhami I cili mund të përdoret dhe si kuzhinë gatimi në mënyrë që mos të hynë aromat në dhomën e ndenjes 

- tualet me dritare aspirimi 

- fasilitet me shkolla, kopshte, spitale, farmaci  supermarket, etj

.


Çmimi : 55000 euro


Tel ose WhatsApp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 83094

Me te preferuarat