Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - OKAZZIONN** te Petro Nini - Apt Gjigand 3+1+**2WC (BLLOK) Pjes. i Mobiluar || Pllt i Ri (K. 8) **Perendim ((Kondicioner ne Cdo Dhome))


Pagesa 260,000 Euro
Ambjenti 3+1,    Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 175.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sami Frasheri Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 21/09/2022 13:26 Post ID: 83374 Lexime 137

Shitet Ultra Apartament Gjigand 3+1+2wc Dhe Ballkon Në Super Vendndodhje **Petro Nini (Bllok - Spar - Liqeni) Pallat I 2006 Me Ashensor Dhe Cdo Element Sigurie ** Shitet Pjesërisht I Mobiluar - Orientim Nga Perendimi- Planimetri Shume E Rregullt **Cdo Hapesire E Shfrytezueshme - Kondicioner Ne Cdo Dhome || Ballkon Me Pamje Panoramike || Qetsi Absolute **Kat I Larte


Q3451


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Sallon Me Kuzhinë 

- 3 Dhoma Gjumi 

- 2 Korridore 

- 2 Tualete 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 174,6 M2

- Sip Neto: 163.5 M2

- Kati : 8

- Viti I Ndertimit: 2006

- Ashensor: Po  ( 3 Vendësh 270 Kg ) 

- Katet E Pallatit : 11  

- Orientimi : Perëndim 

- Me Hipotekë : Po 


Extra:


- Zona Është Elitare, Nga Më Të Mirat Në Tiranë Çdo Gjë Është Në Një Rreze 50 M, Ka Çdo Fasilitet Të Mundshëm ( Shkolla, Farmaci, Markete, Institucione, Dyqane, Fruta Perime, Spar, Conad, Furrë Buke Etj

- Akses Me Transportin Publik ( Linja Kopshtit Zologjik) 

- Lidhet Shumë Shpejt Me Autostradën, Ngjitur Me Kompleksin Nobis Dhe Parkun Artificial Të Liqenit Të Tiranës, Shumë Pranë Komunës, Bllokut, Sheshit Willson Dhe Politeknikut 


- Një Apartament Perfekt Me Çmim Okazion 1489€/M² Të Mobiluar, Çmim Okazion Për Zonën Dhe Pallatin Ku Minimalisht Në  Shiten Apartamente Me 1600€/M² - 3500€/M² 
Cmimi: 260,000€ ( I Padiskutushëm )


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 83374

Me te preferuarat