Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet Apt 1+1 te Rruga Jordan Misja (afer me Blv. e Ri) Pllt i Ri me Ashensor **me PARKET | Lindje*


Pagesa 72,000 Euro
Ambjenti 1+1,    Gjendja Bosh
Siperfaqa 65.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Jordan Misja Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 21/09/2022 15:32 Post ID: 83406 Lexime 134

Shitet Apartament 1+1 Fiks Tek Rruga Jordan, Afer Bulevardit Te Ri | Kati I Fundit Me Tarace Te Izoluar- E Shtruar Me Parket Dhe Me Orjentim Lindje - Fantastike Per Banim - Apartamenti Ka Shume Drit Dhe Lokacioni Eshte Fantastik


Q3456


Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Dhoma Gjumi

- 1 Kuzhine

- 1 Tualet

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 65.63 M2

- Sip Neto: 57.87 M2

- Kati: 8

- Katet E Apartamentit

- Viti I Ndertimit: 2007

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


- Shitet Apartament 1+1 Fiks Tek Rruga Jordan, Afer Bulevardit Te Ri

- Vetem 10 Minuta Ne Kembe Nga Stacioni Trenit.

- Kati I Fundit Me Tarace Te Izoluar

- E Shtruar Me Parket Dhe Me Orjentim Lindje**

- Fantastike Per Banim 

- Apartamenti Ka Shume Drit Dhe Lokacioni Eshte Shume I Mire


- Dritaret Cilesore 

- Tualet I Madh 

- Sanitare Shume Cilesore 


- Instalime Elektrike Cilesore 

- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore

- Facilietet Afer

- Akses Me Transport Publik 
Cmimi: 72,000 Euro


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 83406

Me te preferuarat