Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet Apt 1+1 te Kmpl. Square 21 (Rr. e Kavajes) **Pllt V 2021 - Arredim 35kEuro | PARKET | Sis. Chiller ***JUG - P (me Hipotek)


Pagesa 187,000 Euro
Ambjenti 1+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 76.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 13/11/2022 12:11 Post ID: 90295 Lexime 299

Shitet Apartament 1+1 Te Kompleksi Square 21 (Rruga E Kavajes) Nder Me Te Miret Ne Tirane || Pallat I Ri Me Ashensor **2021 || Arreduar Me Arkitekt **35k Euro Vlere || Sistem Chiller / Ngrohje - Ftohje || Parket || Elektro A++ || Dritare Triple Xham || Izolim Akustik Dhe Termik | Ndricim Fantastik **Sistem Led Me Spote || Tualet Me Hidrosanitare Te Reja || Cdo Instalim I Ri 


Q3541


Te Dhenat E Ndarjes: 


- 1 Dhome Gjumi 

- 1 Sallon Me Kendin E Kuzhines

- 1 Tualet

- 1 Ballkon


- Sip Totale: 75.6 m2

- Sip Neto: 65.6 m2

- Kati: 3

- Katet E Pallatit: 9

- Viti I Ndertimit: 2021

- 2 Ashensor


Karakteristika: 


- Apartament 1+1 Tek Kompleksi Square21, Nje Nga Me Te Kerkuarit Dhe Me Rritjen Me Te Madhe Te Vleres

- Apartament Me Çertifikate Pronesie 

- Hyrje Me Administrim Perfekt, E Paster, Me Ndriçim Led Dhe Me 2 Ashensor


- Apartament I Arreduar Me Arkitekt.Dhe Me Planimetri Perfekte

- Dysheme E Shtruar Me Parket Ac4 

- Orientim Jug Perendim 

- Tavan I Varur Gipsi Me Ndriçim Led 


- Elektorshtepiake Te Gjitha Cilesore Nga Marka:

 • Frigorifer A++ Samsung 

 • Furre Dhe Pianur Aeg

 • Lavastovilje Elektrolux

 • Lavatriçe Dhe Tharese Rrobash Aeg 

 • Kend Divani Shume Cilesor

 • Tv 42-Polesh Samsung ( Smart)

 • Sistem  Ngrohje/Ftohje  Chiller 

-  Hidrosanitare Cilesore Jo Te Firmes Cmimi: 187,000 Euro - (I Padiskutueshem)


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 90295

Me te preferuarat