Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet: Vile 2 Kate (236m2 ndertim, +200m2 Truall) Rruga Jordan Misja (Paralel me Bulevardin e Ri) - me 3 Vende PARKIMI - 4 Tualete ( ndare ne 4 apart


Pagesa 200,000 Euro
Ambjenti 3+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 236.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Jordan Misja Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 25/11/2022 17:16 Post ID: 92028 Lexime 350

Shitet: Vile 2 Kate (236m2 ndertim, +200m2 Truall) Rruga Jordan Misja (Paralel me Bulevardin e Ri)- Ideale Per Investim Dhe Ka Mundesi Ndarje Ne Apartamente  Aktualisht Eshte Dhene Me Qira Dhe Jane 4 Hyrje- Me Shume Drite Dhe Me 3 Poste Parkimi- Vetem 5 Minuta Larg Bulevardit Te Ri


Q3568


Te Dhenat E Ndarjes:- Sip Totale: 236 m2 

- kati perdhe: 116.3 m2 (108 neto & 8.3m2 sip verande dhe shkalle) 

- Kati i Pare: 119.7 m2

- Sip e Truallit: 199m2Karakteristika: 
- Aktualisht Eshte Dhene Me Qira Dhe Jane 4 Hyrje


- Me Shume Drite Dhe Me 3 Poste Parkimi

- Vetem 5 Minuta Larg Bulevardit Te Ri


- Vila Eshte Në Zonë Shumë Të Qetë .

- Me Strukturë Dhe Organizim Djomash Shumë Të MirëÇmimi : 200,000 Euro 


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 92028

Me te preferuarat