Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shiten okazion: 2 Ap. 1+1 (3+1) 133m2 - Ne Selite Komples i Vitit 2022!


Pagesa 113,000 Euro
Ambjenti 3+1,    Gjendja Bosh
Siperfaqa 133.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Selite - Harta
INFO Data: 27/11/2022 14:53 Post ID: 92126 Lexime 310


Shiten Okazion: 2 Apart. 1+1 , Në Selitë, Kompleks Të Vitit 2022 Në Secila Me Sipërfaqe Totale Të Barabartë Prej : 66.23 M2 , (Sip Totale E Të 2 Apartamente: 132.41 M2)

Çmimi Është Okazion Nën Tregun Aktual Të Kompleksit! 


* Cilësi Ndërtimi, Qetësi , Gjelbërim, Ajër Të Pastër, Dendësi E Vogël Banimi & Akses Të Shpejtë Me Autostradën! *


Kompleksi Dorëzohet I Përfunduar Në : Mars- Prill 2023


Q3571


Sip. Totale E 2 Apartamenteve : 132.41 M2

- Sip Neto (Pa Verandën) : 70.44

- Sip E Përbashkët: 8.52 M2

- Sip Verande: 53.45 M2Sipërfaqja E Secilit Apartament 1+1: 


- Sip Totale: 66.23 M2

-  39.48 M2 Sip Pa Verandën, ( 35.22 M2 Neto & 4.26 M2 Sip. E Përbashkët)

- 26.75 M2 VerandëOrientimi:  I Apartamenteve: Lindje & Perëndim 


Kati: 5 

Katet E Pallatit: 6Cmimi: 113.500 Euro ( I Padiskutueshëm*)


* Cmimi Aktual Eshtë Shumë Nën Tregun E Cmimeve Të Fundit Të Shitjes, Dhe Kanë Përfunduar Të Gjitha Shitjet E Apartamenteve Të Vogla* 


( Ka Gjithasthu Mundësi Për Blerje Dhe Garazhi, Me Cmim Extra* ) 

Karakteristika Të Kompleksit:


Kompleksi Karakterizoket Nga Projektimi Shume I Kujdesur Dhe Haperirat E Perbashketa Te Mire Planifikuara, Cilesia E Larte E Ndertimit Dhe Qetesia Absolute Qe Ofrohet Nga Vendodhja E Vecante E Kompleksit! Vendodhja Unike Ne Zemer Te Selites, Ne Nje Zone Me Intensitet Te Ulet Ndertimi Ku Kryesisht Mbizoterojne Vilat Private 2 Deri Ne 4 Kate, Zone Gjithashtu Me Shume Gjelberim, Ajer Te Paster, Siguri Dhe Komunitet Familjar! Gjithashtu Vendodhja Ofron Akses Te Shpejt Ne Rruget Kryesore Dhe Ne Autostrade.

Kompleksi Ndodhet Ne Rrugen David Seleniza, Prane Me Xhamine E Selites Ose Afer Me Ish Tregun Ushqimor.

Infrastruktura:

Godina Do Te Kete Te Gjithe Infrastrukturen E Nevojshme ,Ndricim, Hapesira Pushimi, Dhe Siperfaqe Te Perbashketa Per Nje Jete Komunitare Te Rehatshme.


Planimetrite:

Projekti Do Te Ofroje Apartamente 1+1 Dhe Apartamente 2+1. Gjithashtu Do Te Ofrohen Ambjente Per Dyqane Dhe Zyra. Planimetrite Jane Te Mireorganizuara Dhe Me Hapesira Optimale. Jane Shume Komode Per Familjet E Vogla 2 Deri Ne 4 Persona.


Detajet Arkitektonike:

Fasada E Godines Do Te Kete Ngjyra Neutral Te Tulles Me Kontrast Te Bute Per T’i Mbijetuar Ndryshimeve Te Trendeve Te Kohes. Dritaret E Vetratat E Jane Te Stilit Francez Me Vendet E Posacme Per Vazo Me Lule Per T’i Shtuar Elementet Natyrale. Kangjellat Dekorative Dhe Parapete Metalike Te Ballkoneve Jane Projektuar Si Zgjidhje E Vecante Arkitektonike Edhe Si Element Sigurie Per Te Gjitha Moshat

Cmimi: 113,000 Euro 


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 92126

Me te preferuarat