Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Okaz. per pak dite: 1+1 (80m2) đź“ŤRiverside Residence - (380m nga Kompleksi Delijorgj) - Kompleks Gjigand, Parqe, Qender Tregtare Etj


Pagesa 87,500 Euro
Ambjenti 1+1,    Gjendja Bosh
Siperfaqa 80.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Stavri Themeli Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 28/11/2022 22:57 Post ID: 92268 Lexime 506

Shitet: Ap. 1+1 (80m2) tek Riverside Residence ( 380 m2 nga Komplksi Delijorgji) (Kati 2 , 8 dhe 9, Mundesi Zgjedhje) - Cmimi ESHTE Okazion per periudhe te shkurter! Ap eshte tek Seksioni i pare i ndertimit te Kompleksit!  Orientimi LINDJE! 


Q3572


'Riverside Residence eshte nje nga Kompelset me te Vecanta dhe prestigjoze , afer qendres se Tiranes, dhe pritet te buhet nje nga komplekset me terheqeze dhe me akses te shkelqyer me zonat e Tiranes ne Pergjithesi! Gjithashtu nje nga gjerat me te vecanta te ketij Kompleksi gjigan eshte se do ket qenden tregrate me te madhe te zones


Nje kompleks banimi dhe sherbimesh multifunksional me vendndodhje ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ne Rrugen “Javer Malo” dhe zgjatimin e Bulevardit Gjergj Fishta, (380 metra nga Kompleksi Delijorgji)  i strukturuar nga 3 kate nentoke dhe 10 kate mbi siperfaqen e tokes.

Kompleksi ka nje siperfaqe trualli prej 30’000 m2, i organizuar ne:

- Siperfaqe e gjelbert dhe recreative:  6.280 m2

- Siperfaqe totale e ndertimit mbi toke:  104.756 m2

- Siperfaqe e ndertimit nentoke (Post parkimi):  44.730

m2/1’155 cope

- Siperfaqe banimi: 96.933 m2/ 866 Apartamente

- Siperfaqe sherbime: Kati 0 -7.823 m2

- Qender tregtare:  22.365 m2

"Riverside Residences", aty ku gjendet shtepia e endrrave tuaja, nje vend ku ndjeheni te dashur, te vleresuar dhe me te ardhme te sigurte.


Sip totale: 79.68 m2

Sip Neto: 64.96 m2

Orientimi: Lindje

Seksioni i pare i ndertimit te Kompleksit 


Faza e ndertmit: Aktualishte ne faze te hedhjes se pllakes se Betonit! 


Afati i Dorezimit te apartamentit ( seksioni i pare i ndertimit): 1.5 vite me 2 vite 

Afati i perfundimit te kompleksit: 4 Vite ( Afati i lejes se ndertimit: 5 vite)


Shitet Vetem 1 apartament, dhe eshte mundesia e zgjedhje midis katit (2, 8 dhe 9 )Cmimi: 87.500 Euro ( I padiskutueshem) Oferte vetem per pak kohe, pasi Cmimi i vet firmes eshte 250 euro per meter katror mbi kte cmim!


Tel ose WhatsApp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 92268

Me te preferuarat