Lista e pronave te reja

700 Euro

 • Siperfaqa 111.00 m2
 • Kati 3
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Amb **premium Per Zyra (111m2) Ne **qender (gj. Sami Frasheri) Pllt I

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Mundesi ideale per ambient biznesi (zyra) 2+1+2wcdheamp;ballkone ne ***qender (gjim. sami frasheri) zone dheamp; ndertim premium *** pallat i 2021-shit, me 2 ashensore dhe siguri te larte // ambienti ...

780 Euro

 • Siperfaqa 80.00 m2
 • Kati 2
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Zyre 80 M2,kati 2-të ( 1 Banim) Në Qendër (piazza) I Rinovuar 100%

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Jepet ambient me qera për zyra 80 m2 kati 2-të ( 1 banim) në qendër të tiranës te piazza fiks pas muzeut të tiranësq2931te dhenat e ndarjes:dhenbsp;- 2 ambiente pune- 2 tualetedhenbsp;- 1 korr...

350 Euro

 • Siperfaqa 100.00 m2
 • Kati 2
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Fiks Perball Taiwanit (shallvaret) Me Pamje Nga Rruga Kryesore - 2+1 M

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Perball taiwanit (shallvaret) ne rruge kryesore *kati i pare vetem biznese (zona me e mire ne tirane per biznes) - ambient 2+1+ballkon | dere e blinduar | kondicioner | strukture e rregullt | ndricim ...

330 Euro

 • Siperfaqa 55.00 m2
 • Kati 1
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Me Qera Dyqan Tek Blv. Zogu I (min. E Drejtesis) Ne Zemer Te Tiranes |

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Me qera dyqan  te bulevardi i ri fiks te ministria e drejtësisë - ose zëri popullit tiranë - dyqani është 55 m2 - me kondicioner dhe i lyer, - i përshatshëm për çdo lloj biznesi si zyra , ...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

480 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+2bllk (120 M2) Te Rr. E Elbasanit (7 Xhuxhat) Pallat Super | Apt I Kompletuar Me C

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Apt I **investuar, 2+1+2wc+bllk Ne Astir (bar. Universi) Pallat I Ri / Kati 6 (ashensor) O

97,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet . 2+1 Fantastik - Pallat Te Ri - Vasil Shanto (prane Kika 2) - Ngjitur Me Kesh-in,

52,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Xhamllik, Shitet Apt 1+1, Perfekt Per Investim **cmim Okazion (kati 2) I Mobiluar & Sh.

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1+kzh. Me Vete+bllk Dhe + 1 Garazh (xhamllik- Rosman Lala) Ashensor Me Cip | Parket |

86,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 Qe Behet Dhe 2+1 Pallati Vitit 2021 (okazion) I Kompletuar Tek Vip Saloti Dhe Pajisje

250 Euro

Ambjent biznesi me qera - Tirane

Amb Per Zyra - 2+1+2wc+bllk Ne Astir (rr. Teodor Keko) - Pallat I 2017 (ashensor) ** Parke

147,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ultra Apt 2+1+bllk Me Stil Unik** Te Kmpl. Halili (selvia - Rruga Dibrës) - I Super Mobil

Me te preferuarat