Lista e pronave te reja

98,000 Euro

 • Toke Bujqesore
 • 3.50 Dynym
 • Tirane

Truall ose Toke - Shitet Tokë Në Vishnje - Pranë Petrelës 3500 M2 Me Hipotekë

Zone Periferike, Tirane - Shitet tokë në vishnje - pranë petrelësdhenbsp; 3500 m2 me hipotekë dhe me leje ndërtimi që do rinovuardhenbsp;q2930- qetësi absolutedhenbsp;- ajër i pastër- toka Është e rrethuar me murdh...

50,000 Euro

 • Toke Bujqesore
 • 1.00 Dynym
 • Tirane

Truall ose Toke - Shitet Tokë Në Vishnje - Pranë Petrelës 1000 M2 Me Hipotekë

Zone Periferike, Tirane - Shitet tokë në vishnje - pranë petrelësdhenbsp; 1000 m2 me hipotekë dhe me leje ndërtimi që do rinovuardhenbsp;q2929sip totale: 1000 m2- qetësi absolutedhenbsp;- ajër i pastër- toka është ...

524,000 Euro

 • Toke Bujqesore
 • 12.00 Dynym
 • Tirane

Truall ose Toke - Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Zone Periferike, Tirane - Shitet toke 12,180 m2dhenbsp; ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme.dhenbsp;q1012- zon...

215,000 Euro

 • Toke Bujqesore
 • 1.80 Dynym
 • Tirane

Truall ose Toke - Okazion Fiks Te Rezidenca Më E Njohur (rolling Hills) - 1,800 M2 Toke

Zone Periferike, Tirane - Mundesi investimi: tokË në shitje me çmim okazion fiks te rezidenca më e njohur "rolling hills" q2565-  hipotekË: po -  sip bruto (totale):  1800 m2-  sip në hipotekË : 1800 m2 - karakte...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

480 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+2bllk (120 M2) Te Rr. E Elbasanit (7 Xhuxhat) Pallat Super | Apt I Kompletuar Me C

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Apt I **investuar, 2+1+2wc+bllk Ne Astir (bar. Universi) Pallat I Ri / Kati 6 (ashensor) O

97,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet . 2+1 Fantastik - Pallat Te Ri - Vasil Shanto (prane Kika 2) - Ngjitur Me Kesh-in,

52,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Xhamllik, Shitet Apt 1+1, Perfekt Per Investim **cmim Okazion (kati 2) I Mobiluar & Sh.

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1+kzh. Me Vete+bllk Dhe + 1 Garazh (xhamllik- Rosman Lala) Ashensor Me Cip | Parket |

86,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 Qe Behet Dhe 2+1 Pallati Vitit 2021 (okazion) I Kompletuar Tek Vip Saloti Dhe Pajisje

250 Euro

Ambjent biznesi me qera - Tirane

Amb Per Zyra - 2+1+2wc+bllk Ne Astir (rr. Teodor Keko) - Pallat I 2017 (ashensor) ** Parke

147,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ultra Apt 2+1+bllk Me Stil Unik** Te Kmpl. Halili (selvia - Rruga Dibrës) - I Super Mobil

Me te preferuarat