Lista e pronave te reja

62,000 Euro

 • 65.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1 Bosh

Shtepi ne shitje - 1+1+bllk Te Rr. Bardhyl (mon Cheria) Bosh **pallat I Ri Me Ashensor //

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Apartament 1+1+1 wc në rrugën bardhyl (mon cheri) shitet bosh // pallat i perfunduar ne 2004-ten me ashensor || ndricim natyral shume i mire || ****investim i sigurtedhenbsp;q2947te dhenat e ndarjes...

84,500 Euro

 • 72.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 1+1+ballk - Cilesi Premium, 100% I Ri (shkolla Cajupi - Rr. Bardhyl) -

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - New 1+1 - cilesi premium 100% i ri - shkolla cajupi - rr. bardhyl - 84.500€ ( pallat. viti 2014)  q2927- 100% e re, e rikonstruktuar me cilesine me premium te tregut- shitet e mobiluar si ne foto ...

78,000 Euro

 • 67.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Apt Premium: 1+1+bllk (shk. Cajupi - Rr. Bardhyl) Pllt I 2014 - Parket

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Shitet apartament 1+1+ballkon dhelt;dhelt; *cilesi premium, 100% i ri dhe dizenjim me ***arkitekt (shkolla cajupi - rr. bardhyl) ne pallat te perfunduar ne 2014-ten me ndertime super cilesore dhe ashe...

120,000 Euro

 • 150.00 m2
 • Kati 6
 • 3+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Apt 3+1+2wc+bllk, Gjigand (150m2) **cmim Okazion (bosh) *ashensor // P

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Shitet  apartament gjigand 3+1+2wc + 1 ballkon me planimetri perfekte dhe me shumë ndriçim natyral në brryl - rruga bardhyl fiks te shkolla niket dardani - tiranë - hapësirë e madhe mundësi kt...

103,000 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 Bosh

Shtepi ne shitje - 2+1+2bllk Ne Brryl (ardit Fisherman) Pallat I 2021 (ashensor) Termoizo

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Shitet apt 2+1+2ballkon ne vendodhje shume te mirë (brryl - ardit fishermani) - pallat i vitit 2021.-  apartament me termoizolim, - apartamentet ne kte pallat janë shitur me 1200-1300 eu/m² **** o...

56,000 Euro

 • 60.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1 Pa Mobiluar

Shtepi ne shitje - Apartament 1+1 Me Planimetri Shume Te Mire (rruga Bardhyl) Kati I 2-te

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Shitet apartament i madh 1+1 me sipërfaqe 60 m2 në rrugën bardhyl fiks te raiffesien bank - tiranë, apartamenti Është në katin e 2 -të, në pallat 4 katësh të vjetër me tulla të kuqe. - ap...

99,500 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 2+1+2wc (materniteti I Ri- Brryli) 25.000 Euro - Investim | Ashensor

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Shitet apt 2+1+2wc dhe garazh personal te materniteti i ri nga ana e brylit, me dalje te shpjejte tek lana  -  investim rreth 25,000 euro - vend parkimi personal  me cmim extra  si opsion - pallat...

67,500 Euro

 • 82.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Ne Zonen E Brrylit (blv) Shitet 1+1+ballkon | Pallat I Ri Me Ashensor

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Ne shitje apt 1+1 me ballkon ne brryl (bulevard) pallat i ri me ashensor - me planimetri te rregullt dhe perfekt per investim q2762te dhenat e ndarjes: - 1 dhome gjumi- 1 sallon + kuzhine- 1 korrido...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

480 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+2bllk (120 M2) Te Rr. E Elbasanit (7 Xhuxhat) Pallat Super | Apt I Kompletuar Me C

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Apt I **investuar, 2+1+2wc+bllk Ne Astir (bar. Universi) Pallat I Ri / Kati 6 (ashensor) O

97,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet . 2+1 Fantastik - Pallat Te Ri - Vasil Shanto (prane Kika 2) - Ngjitur Me Kesh-in,

52,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Xhamllik, Shitet Apt 1+1, Perfekt Per Investim **cmim Okazion (kati 2) I Mobiluar & Sh.

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1+kzh. Me Vete+bllk Dhe + 1 Garazh (xhamllik- Rosman Lala) Ashensor Me Cip | Parket |

86,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 Qe Behet Dhe 2+1 Pallati Vitit 2021 (okazion) I Kompletuar Tek Vip Saloti Dhe Pajisje

250 Euro

Ambjent biznesi me qera - Tirane

Amb Per Zyra - 2+1+2wc+bllk Ne Astir (rr. Teodor Keko) - Pallat I 2017 (ashensor) ** Parke

147,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ultra Apt 2+1+bllk Me Stil Unik** Te Kmpl. Halili (selvia - Rruga Dibrës) - I Super Mobil

Me te preferuarat