Lista e pronave te reja

83,000 Euro

 • 100.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1 Pa Mobiluar

Shtepi ne shitje - Apt I **investuar, 2+1+2wc+bllk Ne Astir (bar. Universi) Pallat I Ri /

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Shitet apartament 2+1+2wc + 1 ballkon (90.10 m2 neto dhe 100.10 m2 bruto) në astiri - pranë bar univers - shitet pjesërisht i mobiluar.q2939te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi- 1 sallon - 2 tual...

83,000 Euro

 • 100.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1 Pa Mobiluar

Shtepi ne shitje - Apt I **investuar, 2+1+2wc+bllk Ne Astir (bar. Universi) Pallat I Ri /

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Shitet apartament 2+1+2wc + 1 ballkon (90.10 m2 neto dhe 100.10 m2 bruto) në astiri - pranë bar univers - shitet pjesërisht i mobiluar.q2939te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi- 1 sallon - 2 tual...

127,500 Euro

 • 163.00 m2
 • Kati 8
 • 3+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 3+1+2wc&bllk Ne Astir (oslo) Me Cmim **okazion, Dizenj Me Arkitekt ||

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Shitet super apartament 3+1+2 tualete dhe ballkone ne astir (rr. teodor keko - oslo) pjese e nje pallati te perfunduar ne 2009-ten, i pajisur me 2 ashensore (me cip) - banesa eshte e dizenjuar me arki...

87,000 Euro

 • 104.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1 E Mobiluar

86,250 Euro

 • 115.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Apt 2+1+2wc+bllk, I Pabanuar Me Pare Ne Astir (oslo) Pallat I Ri + As

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Ne shitje apt 2+1+ballkon ne vendodhje shumë te mirë (astir - oslo) -  apartament me kubaturë të rregullt-  pallat me administrim perfektq2851te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 dhomË ndenje...

60,000 Euro

 • 73.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Shitet Apt 1+1+ballkon Ne Astir Te Ozoni (bosh) Pallat I Ri Me Ashenso

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Shitet apt 1+1+ballkon + garderobe ( si dhome)dhenbsp; ne astir te ozoni (bosh) pallat i ri me ashensor | orientim nga jugu - perfekt | kuzhine dhe dhome gjumi me dalje ne ballkon | dritare dopio xham...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

480 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+2bllk (120 M2) Te Rr. E Elbasanit (7 Xhuxhat) Pallat Super | Apt I Kompletuar Me C

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Apt I **investuar, 2+1+2wc+bllk Ne Astir (bar. Universi) Pallat I Ri / Kati 6 (ashensor) O

97,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet . 2+1 Fantastik - Pallat Te Ri - Vasil Shanto (prane Kika 2) - Ngjitur Me Kesh-in,

52,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Xhamllik, Shitet Apt 1+1, Perfekt Per Investim **cmim Okazion (kati 2) I Mobiluar & Sh.

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1+kzh. Me Vete+bllk Dhe + 1 Garazh (xhamllik- Rosman Lala) Ashensor Me Cip | Parket |

86,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 Qe Behet Dhe 2+1 Pallati Vitit 2021 (okazion) I Kompletuar Tek Vip Saloti Dhe Pajisje

250 Euro

Ambjent biznesi me qera - Tirane

Amb Per Zyra - 2+1+2wc+bllk Ne Astir (rr. Teodor Keko) - Pallat I 2017 (ashensor) ** Parke

147,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ultra Apt 2+1+bllk Me Stil Unik** Te Kmpl. Halili (selvia - Rruga Dibrës) - I Super Mobil

Me te preferuarat