Lista e pronave te reja

66,000 Euro

  • 80.00 m2
  • Kati 2
  • 1+1 Bosh

Shtepi ne shitje - 1+1, I Madh Ne Don Bosko (alb Market) **mnd. Kthimi Ne 2+1sh || Pallat

Don Bosko, Tirane - Shitet apartament 1+1, i madh **me mundesi kthimi ne 2+1, tek rr. muzaket (don bosko - alb market) **mnd. parkimi ne lagje // pallat i ri me ashensor dhe shkalle shume te mirembajtura || banesa eshte ...

77,000 Euro

  • 104.00 m2
  • Kati 2
  • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 2+1+ballkon (don Bosko - Panorama/ Sheshi Pema) Me Izolim Kapot Nga Ja

Don Bosko, Tirane - Vendndodhje fantastike ne zonen e don boskos,ne rrugendhenbsp; "panorama"- pallati i profesoreve --dhenbsp; me mundesi parkimi garantdhenbsp; | ka izolim kapot nga jashte |dhenbsp; dhenbsp;strukture p...

107,000 Euro

  • 148.00 m2
  • Kati 2
  • 3+1 Bosh

Shtepi ne shitje - 🌍 Okazion: 3+1+2wc+bllk (don Bosko) Qetesi, Ne Kompleks, Planimentr

Don Bosko, Tirane - Mundesi fantastike ne zonen e "don boskos"! ne 🌍cmim okazion rreth 700€/m2🌍dhenbsp; , apartament 3+1 e planimetri perfekte, ne kompleks shume te qet dhe plalt shume cilesor! 148 m2 total. ne c...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

480 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+2bllk (120 M2) Te Rr. E Elbasanit (7 Xhuxhat) Pallat Super | Apt I Kompletuar Me C

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Apt I **investuar, 2+1+2wc+bllk Ne Astir (bar. Universi) Pallat I Ri / Kati 6 (ashensor) O

97,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet . 2+1 Fantastik - Pallat Te Ri - Vasil Shanto (prane Kika 2) - Ngjitur Me Kesh-in,

52,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Xhamllik, Shitet Apt 1+1, Perfekt Per Investim **cmim Okazion (kati 2) I Mobiluar & Sh.

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1+kzh. Me Vete+bllk Dhe + 1 Garazh (xhamllik- Rosman Lala) Ashensor Me Cip | Parket |

86,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 Qe Behet Dhe 2+1 Pallati Vitit 2021 (okazion) I Kompletuar Tek Vip Saloti Dhe Pajisje

250 Euro

Ambjent biznesi me qera - Tirane

Amb Per Zyra - 2+1+2wc+bllk Ne Astir (rr. Teodor Keko) - Pallat I 2017 (ashensor) ** Parke

147,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ultra Apt 2+1+bllk Me Stil Unik** Te Kmpl. Halili (selvia - Rruga Dibrës) - I Super Mobil

Me te preferuarat