Lista e pronave te reja

102,000 Euro

  • 121.00 m2
  • Kati 3
  • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Okazionn** 2+1+bllk (121m2) Te Komuna E Parisit (neptuni) I Arreduar,

Komuna e parisit, Tirane - Shitet 2+1+bllk ne vendndodhje shum te mirë, 3 min komuna parisit dhe kopshti botanik -  apartament me strukturë të rregullt dhe planimetri perfekte-  hapsirë gjigande dhe Çmim okazionq2966te d...

155,000 Euro

  • 120.00 m2
  • Kati 6
  • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 2+1+2wc (120 M2) I Cilesise Premium Tek Komuna E Parisit (pallat I Ri

Komuna e parisit, Tirane - 2+1+2wc i cilesise premium tek komuna e parisit (pallat i ri - 120 m2)te dhenat:dhenbsp;- 2 dhoma gjumi- 1 soxhorno / kendi i kuzhines- 2 tualetesip: 120 m2 totaldhenbsp;sip: 105 m2 neto- kati 6 ( jo ...

70,000 Euro

  • 80.00 m2
  • Kati 4
  • 1+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Super Okazion: 1+1 Gjigand - Komuna E Parisit (**prane Kika 2** - Pal

Komuna e parisit, Tirane - Vendndodhje fantastike ne zonen e komunes se parisit *** ne krah te kika 2 ---- "rr. robert shvarc" | shitet bosh por me tualet te rregulluar dheamp; investuardhenbsp; | apartamenti ka shume qetesi se...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

480 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+2bllk (120 M2) Te Rr. E Elbasanit (7 Xhuxhat) Pallat Super | Apt I Kompletuar Me C

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Apt I **investuar, 2+1+2wc+bllk Ne Astir (bar. Universi) Pallat I Ri / Kati 6 (ashensor) O

97,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet . 2+1 Fantastik - Pallat Te Ri - Vasil Shanto (prane Kika 2) - Ngjitur Me Kesh-in,

52,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Xhamllik, Shitet Apt 1+1, Perfekt Per Investim **cmim Okazion (kati 2) I Mobiluar & Sh.

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1+kzh. Me Vete+bllk Dhe + 1 Garazh (xhamllik- Rosman Lala) Ashensor Me Cip | Parket |

86,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 Qe Behet Dhe 2+1 Pallati Vitit 2021 (okazion) I Kompletuar Tek Vip Saloti Dhe Pajisje

250 Euro

Ambjent biznesi me qera - Tirane

Amb Per Zyra - 2+1+2wc+bllk Ne Astir (rr. Teodor Keko) - Pallat I 2017 (ashensor) ** Parke

147,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ultra Apt 2+1+bllk Me Stil Unik** Te Kmpl. Halili (selvia - Rruga Dibrës) - I Super Mobil

Me te preferuarat