Lista e pronave te reja

90,000 Euro

 • 92.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 🟡♣️ Kryevepër (mozaiku- 21shi) - 2+1 I Madh - Cdo Detaj Me Ark

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - 🟡♣️ në shitje një shtëpi / veper arti,dhenbsp; e ndërthurur me modernen. apartament 2+1+1 tualet në tiranë, lagjia 21 dhjetori fiks te mozaiku tiranës rruga naim frashëri. 🟡♣️dhe...

172,000 Euro

 • 107.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Ne Qender (posta Qendrore) 2+1+bllk Ne Pallat Te Ri (ashensor) Komplet

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Shitet apartament 2+1+ballkon ne vendodhje fantastike, ndodhet fiks tek posta ne qender aferdhenbsp; tregut Çam.- fantastike per investim dhe banim.- ka pamje te lire nga rruga kryesore.- apartamenti...

168,000 Euro

 • 128.00 m2
 • Kati 10
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 2+1+2wc Ap. Me Design Penthouse - ( Ish. Ekspozita - M Shyri ) Open Sp

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Shitet apart. me design penthouse, 2+1+2wc+ garderobe . apartamenti eshte open space - tek ish ekspozita - m. shyri ne katin e 10-te + me dalje ne tarrace, me investim dhe design premium dhe pamje pan...

239,000 Euro

 • 203.00 m2
 • Kati 11
 • 3+1 Bosh

Shtepi ne shitje - 🟢 Unik: Penthouse (203 M2) *kati 11 Plotesisht Privat* Rr Kavajes -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Shitet pethouse 203 m2 total _+ (100m2 mundesi per shtes verande te dyte ne tarace) ( papafingo- ne zemer te tiranes - 200 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apart. i vecant i ndertuar 2014, m...

172,500 Euro

 • 124.00 m2
 • Kati 10
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Okazion: 3+1 +2wc I Cilesise Premium- * Ish Ekspozita (m. Shyri) (12

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Shitet apartament 2+1+ kuzhine vec ose 3+1 tek ish ekspozita - m. shyri ne katin e 10-te + me dalje ne tarrace, me innvestim dhe design premium dhe pamje panoramike. - apartamenti eshte i cilesise pre...

178,000 Euro

 • 115.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Shitet Apt. Premium - 2+1+2wc+ 2bllk ( Ish Ekspozita - M. Shyri) - 100

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Shitet apart. i cilesise premium 2+1+2wc +2 ballkone (tek ish ekspozita – rr. m shyri)- interior designi eshte i kujdesur ne detaje, dhe i frymezuar nga punime te roberto cavalli.- planimetria eshte...

144,000 Euro

 • 127.00 m2
 • Kati 9
 • 2+1 Bosh

Shtepi ne shitje - 2+1+2wc+ Bllk (127 M2) - Fiks Tek 9 Kateshet - Pazari Ri *** Qëndër

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - - shitet mundësi fantastike në qëndër të tiranës  te albsig  🟠( moncheri mbrapa 15 kateshit ) fiks tek 9 kateshet tek rr qe te nxjerrr tek pazari ri🟠 pallat i ri dhe i mirëmbajtur apart...

Feature properties

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament I Super Investuar Me Arkitekt - 2+1+bllk Tek Kopshti Botanik | Parket | Kondici

90,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

🟡♣️ Kryevepër (mozaiku- 21shi) - 2+1 I Madh - Cdo Detaj Me Arkitekt, Sapo Bere 25.

96,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1 Me 2 Ballkone ( 100 M2) Min. Jashtme- Pazari I Ri Kom. Nr 1. - Lindje- Perendim &

230,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1+2+verande Me Garazh + Depo Tek Rezidenca (touch Of The Sun) Teg - Vendodhje Eksluzive

160,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Rez. Kodra E Diellit1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim ) Investuar Me Markat

180 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1 Ne Ali Dem - Pallat I Ri | I Mobiliar | Pajisje Cilesore | Kuzhine E Mirembajtur

72,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Me Pamje Nga Liqeni - 1+1+bllk Ne Pallat Te Ri (ashensor) Izolim Kapot | Shume Hapesire Dh

91,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazion: 2+1+2bllk (100m2) Perball Gj. Qemal Stafa (rr. Durresit) Ashensor Me Cip | Pamje

Me te preferuarat