Lista e pronave te reja

147,000 Euro

  • 118.00 m2
  • Kati 3
  • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Ultra Apt 2+1+bllk Me Stil Unik** Te Kmpl. Halili (selvia - Rruga Dibr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Ultra apartament me stil unik 2+1 në shitje te kompleksi halil - selvia rruga dibrës - super mobiluar dhe investuar në detaje - me hipotekë- ndërtim shumë cilësor- apartamenti shitet i mobiluar...

160,000 Euro

  • 88.00 m2
  • Kati 3
  • 2+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Super Apt 2+1+bllk & **garazh Personal Ne **qender (9 Katshet) Pallat

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Shitet super apartament 2+1+1 tualet dhe 1 ballkon në qendër të tiranës as 1 minut nga sheshi skëndërbe - rruga dibrës - pas eden park.- pallat vit ndërtim 2021 - me fasdë ventiluar termoizol...

239,000 Euro

  • 203.00 m2
  • Kati 11
  • 3+1 Bosh

Shtepi ne shitje - 🟢 Unik: Penthouse (203 M2) *kati 11 Plotesisht Privat* Rr Kavajes -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Shitet pethouse 203 m2 total _+ (100m2 mundesi per shtes verande te dyte ne tarace) ( papafingo- ne zemer te tiranes - 200 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apart. i vecant i ndertuar 2014, m...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

480 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+2bllk (120 M2) Te Rr. E Elbasanit (7 Xhuxhat) Pallat Super | Apt I Kompletuar Me C

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Apt I **investuar, 2+1+2wc+bllk Ne Astir (bar. Universi) Pallat I Ri / Kati 6 (ashensor) O

97,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet . 2+1 Fantastik - Pallat Te Ri - Vasil Shanto (prane Kika 2) - Ngjitur Me Kesh-in,

52,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Xhamllik, Shitet Apt 1+1, Perfekt Per Investim **cmim Okazion (kati 2) I Mobiluar & Sh.

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1+kzh. Me Vete+bllk Dhe + 1 Garazh (xhamllik- Rosman Lala) Ashensor Me Cip | Parket |

86,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 Qe Behet Dhe 2+1 Pallati Vitit 2021 (okazion) I Kompletuar Tek Vip Saloti Dhe Pajisje

250 Euro

Ambjent biznesi me qera - Tirane

Amb Per Zyra - 2+1+2wc+bllk Ne Astir (rr. Teodor Keko) - Pallat I 2017 (ashensor) ** Parke

147,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ultra Apt 2+1+bllk Me Stil Unik** Te Kmpl. Halili (selvia - Rruga Dibrës) - I Super Mobil

Me te preferuarat