Lista e pronave te reja

88,000 Euro

 • 94.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Okazion: 1+1+blk ** Mnd. Kthimi Ne 2+1** (94 M2) Pamje Nga Rr. Kyresor

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Shitet apartament 1+1+bllk  *** lehtesisht i konvertueshem ne *2+1 (94 m2) ...

109,000 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 3
 • 3+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Okazion: 3+1 +2ballk. - Tek Shkolla E Baletit (mbas) Pallat I Ri -》

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane -  okazion: 3+1 +2ballk. - tek shkolla e baletit (mbas) pallat i ri -》 109.000€ - 110m2 -kati 3 - planimetri super te rregullt - plot diell ( jug lindje) - vendndodhje perfekte ne qenderq2936- tË ...

60,000 Euro

 • 56.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Ne Shitje, Apt 1+1 Te Shkolla E Baletit - Totalisht I Mobiluar (jug -

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Ne shitje apartament 1+1 ne vendodhje fantastike, ndodhet ne zone e shkolles se baletit, totalisht e mobiluar - apartamenti eshte me shume drite dhe fantastike per investim- punimet e apartamentit jan...

159,000 Euro

 • 119.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 2+1+2wc+3bllk - Rr, Elbasanit - Amb. Amerikane Perballe. (pallat I R

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Apartament 2+1+2wc+3bllk ne vendodhje fantastike, ndodhet ne zonen e rruges se elbasanit , "ambasades amerikane"- apartamenti jepet i mobiluar me hapsire te bollshme dhe me 3 ballkone te mbyllura me v...

100,000 Euro

 • 99.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 2+1+2bllk Afer Rr. Se Elbasanit -- I Mobiluar Dhe Me Hapesire Te Bolle

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Shitet apartament 2+1+2bllk nedhenbsp; vendodhje fantastike, ndodhet ne zonen e ambasadesdhenbsp; amerikane.- apartamenti jepet i mobiluar me hapsire te bollshme dhe dy ballkone- ambjent shume i mire ...

135,000 Euro

 • 131.00 m2
 • Kati 2
 • 3+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 3+1+2 Wc+bllk Tek Shk. E Baletit Ne Pallat Te Ri | I Investuar Me Mobi

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Shitet apartament 3+1+2wc+ballkon ne vendndodhje fantastike,dhenbsp; afër shkollës së baletit fix te xhamia e tabakëve akses direkt me rr. e elbasanit / ambasaden amerikane/ kryeministrine/ tregun...

139,000 Euro

 • 119.00 m2
 • Kati 8
 • 1+1 Pa Mobiluar

Shtepi ne shitje - 1+1+ Verande ( 119 M2 Total) - Pallati Mullirit - Rr. Elbasanit, Vendo

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - ***ne vendndodhje fantastike ( rr. elbasanit- te mulliri i vjeter ), apartament 1+1 i madh me verande te gjelberuar, me plot drite dhe pamje panoramike fantastike nga mali i dajtit * per nje jetese t...

157,000 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 1+1+1 Dhome Garderobe (111 M2 ) Fiks Tek Mulliri - Rr. Elbasanit, 7 Xh

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Shitet apartament unik, ne vendodhje unike tek rr. e elbasanit / 7 xhuxhat - fiks te pallati i mullirit te vjeter, me investim dhe kompletim qe ka kushtuar 60.000 euro. apart. eshte me sip: 111m2 dhe ...

126,000 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Okazion Te Ambasador 3 (stadiumi - Rr. Elbasanit) 2+1 Me 2 Ballkone +

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Apartament okaziondhenbsp; per shitje me strukture 2+1 me 2 ballkone dhe 1 tualet te nje nga zonat me preniumdhenbsp; te tiranes rruga elbasanit perball deliotte - rruga faik konica ( qe lidh stadiumi...

370,000 Euro

 • 170.00 m2
 • Kati 5
 • 3+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Parku I Liqenit (ekonomiku) 3+1/sallon Open Space +2wc+bllk - Harmoni

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - * vjen ne shitje apartament ( sip totale 170 m2) ne me vendndodhje unike e paperseritshme ( rr. faik konica- lion parku), me pamje 180 grade nga parku i liqenit ( nga gjelberimi i pishave), orientimi ...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

480 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+2bllk (120 M2) Te Rr. E Elbasanit (7 Xhuxhat) Pallat Super | Apt I Kompletuar Me C

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Apt I **investuar, 2+1+2wc+bllk Ne Astir (bar. Universi) Pallat I Ri / Kati 6 (ashensor) O

97,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet . 2+1 Fantastik - Pallat Te Ri - Vasil Shanto (prane Kika 2) - Ngjitur Me Kesh-in,

52,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Xhamllik, Shitet Apt 1+1, Perfekt Per Investim **cmim Okazion (kati 2) I Mobiluar & Sh.

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1+kzh. Me Vete+bllk Dhe + 1 Garazh (xhamllik- Rosman Lala) Ashensor Me Cip | Parket |

86,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 Qe Behet Dhe 2+1 Pallati Vitit 2021 (okazion) I Kompletuar Tek Vip Saloti Dhe Pajisje

250 Euro

Ambjent biznesi me qera - Tirane

Amb Per Zyra - 2+1+2wc+bllk Ne Astir (rr. Teodor Keko) - Pallat I 2017 (ashensor) ** Parke

147,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ultra Apt 2+1+bllk Me Stil Unik** Te Kmpl. Halili (selvia - Rruga Dibrës) - I Super Mobil

Me te preferuarat