Lista e pronave te reja

97,500 Euro

  • 96.00 m2
  • Kati 7
  • 2+1 Pa Mobiluar

Shtepi ne shitje - Shitet . 2+1 Fantastik - Pallat Te Ri - Vasil Shanto (prane Kika 2) -

Vasil Shanto, Tirane - Shitet apart. 2+1 fantastik ne pallat te ri - ne vasil shanto - ngjitur me kesh-in, me planimetri te rregullt , plot drite ( orientim lindje perendim), me pamje panoramike ( kati 7),   dhe me hipote...

92,000 Euro

  • 78.00 m2
  • Kati 1
  • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - **akull I Ri - 3+1+2wc (tr. E Re - Vasil Shanto) **i Super Investuar (

Vasil Shanto, Tirane - Mundesi e arte: shitet apartament 3+1+2wc i super investuar se fundmi (23k euro) ne fund te vasil shantos // arreduar dhe rinovuar me arkitek || dysheme me parket ac5 (cilesi premium) elektroshtepiake...

95,000 Euro

  • 106.00 m2
  • Kati 4
  • 3+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Me Super Çmim, Apartament 3+1 Me 2 Tualete - Ne Vasil Shanto (keshi)

Vasil Shanto, Tirane - Dhenbsp;me super Çmim, apartament 3+1 me 2 tualete - ne vasil shanto (keshi) i mirë per banim dhe investim - i adoptueshem ne dy 1+1 | pallat i mirembajtur | banese me strukture te rregullt, plot ha...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

480 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+2bllk (120 M2) Te Rr. E Elbasanit (7 Xhuxhat) Pallat Super | Apt I Kompletuar Me C

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Apt I **investuar, 2+1+2wc+bllk Ne Astir (bar. Universi) Pallat I Ri / Kati 6 (ashensor) O

97,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet . 2+1 Fantastik - Pallat Te Ri - Vasil Shanto (prane Kika 2) - Ngjitur Me Kesh-in,

52,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Xhamllik, Shitet Apt 1+1, Perfekt Per Investim **cmim Okazion (kati 2) I Mobiluar & Sh.

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1+kzh. Me Vete+bllk Dhe + 1 Garazh (xhamllik- Rosman Lala) Ashensor Me Cip | Parket |

86,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 Qe Behet Dhe 2+1 Pallati Vitit 2021 (okazion) I Kompletuar Tek Vip Saloti Dhe Pajisje

250 Euro

Ambjent biznesi me qera - Tirane

Amb Per Zyra - 2+1+2wc+bllk Ne Astir (rr. Teodor Keko) - Pallat I 2017 (ashensor) ** Parke

147,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ultra Apt 2+1+bllk Me Stil Unik** Te Kmpl. Halili (selvia - Rruga Dibrës) - I Super Mobil

Me te preferuarat