Lista e pronave te reja

62,000 Euro

  • 67.00 m2
  • Kati 4
  • 2+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Shitet 2+1+aneks Vec (perball Deliorgjit) Parkim I Sigurte Poshte /str

Lumi Lana/ Bulevard, Tirane - Shitet apartament me planimetri perfekte 2+1 me aneks veçmas - tiranë - rruga irfan tomini - përball kopshtit ( përball kompleksit deliorgji ) pallat i vjetërdhenbsp; me tulla kati 4-të. - kubat...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 Akull I Ri (rr. E Kosovareve - Liqeni) I Pabanuar Me Pare || Arredim Me Arkitekt || Pa

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2ballkone+2vende Parkimi (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Bere Per Vete | Kuzhine E Re | D

147,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Premium: 2+1+2wc Perballe Deliorgjit (rr. E Kavajes) Pallat I Ri -- Design Unik || Kondici

97,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet Apart. 2+1 Fantastik Ne Pallat Te Ri - Vasil Shanto - Ngjitur Me Kesh-in, Planimetr

51,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

I Super Investuar: 2+1 Me Ballkon Me **pamje Nga Dajti (kati 5) Fresk - Pallat I 2015 -tes

90,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

🟡♣️ Një Kryevepër (mozaiku- 21shi) - 2+1 I Madh - Cdo Detaj Me Arkitekt, Dhe I Sa

28,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

•• Akull I Ri⭐ Akoma Ne Qese Garsonjere/1+1 - 37.8m2 / 28.000€ (e Mobiluar) -

385,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet Apartamet Unik (4+1 Me 3 Wc ), Ne Vendodhje Unike, Tek Lion Park, Me Pamje Panorami

270 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+ballkon Te Ekonomiku - Pallat I Ri (ndertim Me Shume Standart) I Mobiluar Dhe Me Shum

Me te preferuarat