Lista e pronave te reja

250,000 Euro

  • 107.00 m2
  • Kati 5
  • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet Apt 2+1+*2wc+ Depo & 2 Post Parkime (k.-2) Te Pazari I Ri (qend

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - Shitet apt 2+1+2wc+2bllk+ depo dhe 2 post parkime ne katin -2** tek qendra lincoln (pazari i ri - shk. e kuqe) **pallat ne faze ndertimi **perfundon ne gusht 2023 (kati 5) -- cilesi maksimale || plani...

143,500 Euro

  • 135.00 m2
  • Kati 2
  • 4+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Mnd Unike: 2 Apt ** (2+1 & 1+1) Afer Me Gjim. Partizani (shk. E Kuqe)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - Shiten 2 apartamente: 2+1 dhe 1+1 * me depo - 300 m nga gjimnazi partizani afer shkolles 4 deshmoret **(brenda unazes) -- cilesi premium ndertimi || shiten bosh ***mundesi perfekt investimi || planime...

Feature properties

1,200 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt Totalisht I Ri: 1+1+bllk (kmpl. Fiori Di Bosco - Don Bosko) Pllt V. 2020 - Parket | Ar

153,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

3+1+2wc*** Te Kodra E Diellit -- Kompleks Me Standart Premium (faze Perfundimi) -- Planime

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Apt 2+1+2wc& Depo - Me 3 Post Parkime, Te Joy Residence *teg - 100% I Ri, Arredim Dh

378,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Unike: Shtepi (vile) Me Truall (2300 M2 Sip. Totale) Ne Baldushk - Investim Marramendes **

118,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet: 2+1, Ap. Super Unik (📍petro Nini -rr. Marg. Tutulani) 100% I Ri, Pallat V 2004

250,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Penthouse: 3+1+3wc +1 Garderob +1depo ** Papafingo- (kopeshti Botanik) P. Vitit, 2022 (mun

85,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazionn** Ideal Per Investim: 2+1+kzh. Me Vete & Depo (21 Dhjetor - Inxhinieria, Kontakt)

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazionn** 2+1 & Garderobe, Te Medreseja (rr. E Dibres - Pastic. Bilbili) Pllt V 02. - Kat

200,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet: Vile 2 Kate (236m2 Ndertim, +200m2 Truall) Rruga Jordan Misja (paralel Me Bulevard

Me te preferuarat