Lista e pronave te reja

250 Euro

  • 75.00 m2
  • Kati 3
  • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Apt 1+1 Me Kuzhine Me Vete (75 M2) Ne Ali Dem (zgara Korcare) I Mobilu

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet me qera apartament 1+1 ne ali dem (zgara korcare) zone shume e mire | i mobiluar | kondicioner | hapesire me strukture te rregullt dhe ndricim perfekt | kuzhine e ndare nga salloni | dhome gjumi...

Feature properties

420 Euro

Shtepi me qera - Tirane

3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile Luksoze, Parkim Gar

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vendbanim Ekskluziv (kod. Diellit 2- Rez. G&p) - 2+1+2wc+ballkon (105 M2) Premium, Me Shum

230,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Investim Marramendes +

320,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Klasi Dhe Dizajni 100% Italian Ne Super Penthouse-in (duplex) - 215 M2 Tek Rruga E Elbasan

62,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1 Me Verande, Ne Astir (pasticeri Nela) Pallat I 2009 - Ashensor | Super Mundesi Banimi

59,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Te Kristal Center (kom. Parisit) - 1+1 Me Ballkon, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Mundesi I

260 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+ballkon (ministria E Jashtme - Bulevard) I Kompletuar / Mobilim Cilesor Dhe Kondicione

53,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazion, Ne Shitje Super Apartament Per Banim & Investim 1+1 Ne Porcelan | Pallat I Ri

300 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+ballkon (kodra E Diellit) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Me te preferuarat