Lista e pronave te reja

62,000 Euro

  • 70.00 m2
  • Kati 4
  • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 2+1 Me Cmim Fantastik Ne Don Bosko - Ne Gjendje Shume Te Mire Dhe I Mo

Don Bosko, Tirane - Shitet ap.2+1 me cmim fantastik ne don bosko kati 4 pallat i vjeter me tulla ne gjendje shume te mire dhe i mobiluar,fantastike per banim dhe investim-. ap. me pamje panoramike te lire, me diell, ne n...

107,000 Euro

  • 95.00 m2
  • Kati 4
  • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Ne Don Bosko, Fiks Mbi Artistin - 2+1+2wc+ballkon, Me Ashensor | I Sa

Don Bosko, Tirane - Ne don bosko, fiks mbi artistin - shitet apartament 2+1+2wc+ballkon, ne pallat te ri me ashensor | i sapo arreduar | i pabanuar me pare | investim nga brunes | parket shume cilesor | sistem kapot | or...

72,000 Euro

  • 91.00 m2
  • Kati 9
  • 2+1 Bosh

Shtepi ne shitje - 2+1+2wc, Me Hipoteke Te Rregullt Ne Don Bosko (viva Market) Zone Perfe

Don Bosko, Tirane - Q2413te dhenat e ndarjes:🔸️- 2 dhoma gjumi🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhinedhenbsp;🔸️- 2 tualete🔸️- 1 ballkon🔸️- sip totale: 91 m2dhenbsp;🔸️- sip neto : 81 m2🔸️- sip perbas...

Feature properties

420 Euro

Shtepi me qera - Tirane

3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile Luksoze, Parkim Gar

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vendbanim Ekskluziv (kod. Diellit 2- Rez. G&p) - 2+1+2wc+ballkon (105 M2) Premium, Me Shum

230,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Investim Marramendes +

320,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Klasi Dhe Dizajni 100% Italian Ne Super Penthouse-in (duplex) - 215 M2 Tek Rruga E Elbasan

62,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1 Me Verande, Ne Astir (pasticeri Nela) Pallat I 2009 - Ashensor | Super Mundesi Banimi

59,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Te Kristal Center (kom. Parisit) - 1+1 Me Ballkon, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Mundesi I

260 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+ballkon (ministria E Jashtme - Bulevard) I Kompletuar / Mobilim Cilesor Dhe Kondicione

53,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazion, Ne Shitje Super Apartament Per Banim & Investim 1+1 Ne Porcelan | Pallat I Ri

300 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+ballkon (kodra E Diellit) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Me te preferuarat