Lista e pronave te reja

53,000 Euro

 • 64.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Shitet Apt *lindje Komplet 1+1 + Bllkn** Rr. Bardhyl ( Afer Shk. 4 De

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Shitet apartament 1+1 me ballkon te rruga bardhyl ( afer shkolla 4 deshmoret)  ****cmim fantastik i mobiluar dhe me *kondicioner | lindje komplet orientimi ****|  pallat me tulle te kuqe |  kuzhine...

53,000 Euro

 • 69.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Shitet Apartament 1+1 Me Ballkon Tek Rruga 4 Deshmoret (xhamllik) I Mo

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Q2611te dhenat e ndarjes:- 1 dhome gjumi- 1 sallondhenbsp;- 1 tualet- 1 korridordhenbsp;- 1 ballkondhenbsp;- hipoteke : po- sip totale:dhenbsp; 69- sip neto (e brendhme) :63.9- kati: 5- katet e pallat...

71,000 Euro

 • 92.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Shitet 2+1+bllk - Tek Ministria E Mbrojtjes (rr. E Dibres) Pallat I Ri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Shitet apartament 2+1+ballkon tek ministria e mbrojtjes (spitalet - rr. e dibres) pallat i ri me ashensor | hapesire e bollshme | kondicioner ne cdo dhome q2612te dhenat e ndarjes:- 2 dhome gjumi- 1 ...

61,000 Euro

 • 68.00 m2
 • Kati 6
 • 1+1 Pa Mobiluar

Shtepi ne shitje - Apt Me Strukture Perfekte - 1+1+bllk Dhe Me Certifikate Pronesie (kmpl

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Apartament me strukture perfekte - 1+1+ballkon dhe me certifikate pronesie te rregullt, tek kompleks kolombo (porcelan) pjese e nje pallati me shume standart, ashensor sigurisht dhe administrim korrek...

52,000 Euro

 • 50.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Apartament 1+1 Me Ballkon - I Mobiluar ( Xhamllik- Rosman Lala*) I Ri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Shitet super apartament 1+1+ballkon, te xhamlliku fiks perball neptunit - pallat ekzistues 5 katesh me tulla kuqe - kati 4 ( parafundit ) pa ashensor -strukture e rregullte 1+1 - ndricim te mire natyr...

60,000 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 Bosh

Shtepi ne shitje - 2+1+bllk (xhamllik - Rr. Kryesore) Inestim (4k Euro) Super Strukture E

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Shitet apartament 2+1+ballkon ne xhamllik (rr. xhanfize keko) i investuar (4,000 euro) strukture shume e rregullt, hapesira perfekte per te krijuar banesen tuaj te ardhshme | kuzhine e re | dhome gjum...

Feature properties

320 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+ballkon (76 M2) - Grepi I Arte (myslym Shyr) E Kompletuar, 3 Kondicioner | Dh. Gjumi M

420 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I Investuar (i Pabanua

78,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

I Rikonstruktuar, 100% I Ri Nga Fillimi - 1+1 Modern (21 Dhjetori- Pol.bashkiake) Design M

93,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet 2+1 (143 M2) Me Super Verande, Fiks Mbi Shetitoren E Fushes Se Aviacionit - Ne Pall

55,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 Me Strukture Perfekte (rr. Bardhyl - Oslo Bar) - 100% I Rikonstrukuar - Parket Ac4

79,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Shitje - 3+1 Me Kuzhinë Veç, 2 Tualete Dhe 1 Bllk Te Stacioni Trenit - Harry Fultz (r

78,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

I Rikonstruktuar, 100% I Ri Nga Fillimi - 1+1 Modern (21 Dhjetori- Pol.bashkiake) Design M

52,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Super Mundësi Për Mos Tu Humbur: 1+1+bllk ( Tregu Elektrik ) I Mirëmbajtur Dhe Investu

95,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Një Kryevepër Te Mozaiku (21-sh) - 2+1 Ku Cdo Detaj Eshte Bere Me Arkitekt | Unik Per Ci

Me te preferuarat