Lista e pronave te reja

1,000,000 Euro

 • Toke Bujqesore
 • 5.00 Dynym
 • Tirana

📄 Land for Sale - Shitet Toke ( Kodra E Diellit 1, Sa Kalon ) 5000m2 - Qetesi & Private

Kodra e Diellit, Tirana - Shitet tokë, ( kodrën e diellit 1, sa e kalon - rruga selitë e vjetër që lidhet me kopshtin botanik) pranë autostradës -  5000 m2 me hipotekë ( titulli tokë "pemtore" )  qetësi absolute, p...

1,250 Euro

 • 128.00 m2
 • Floor 4
 • 2+1, Furnished

📄 Home for Rent - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pam

Blloku/Liqeni Artificial, Tirana - Me qera: duplex 2+1+2wc dhe 1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe 5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe org...

5,700 Euro

 • Square Feet 1000.00 m2
 • Floor 1
 • Tirana

📄 Business Property for Rent - Me Qera: Kapanon + Tokë Rinas ( Ura Gjolës) - Modern (2022) Lartësi

, Tirana - Jepet kapanon + tokë me qira rinas ( ura gjolës) - kapanon modern i ndërtuar në vitin 2022 me lartësi 8.5 m dhe dera ka lartësi 4.60 m gjatësi 4.70 m gjerësi i ndërtuar i gjithi me beton dhe ...

1,200 Euro

 • 570.00 m2
 • Floor 3
 • 5+1, Furnished

📄 Home for Rent - Vile 3 Kateshe (liq. I Thate -400m Radisson) **super Pamje & 5 Vende P

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirana - Jepet me qira vilë  3 katëshe (liqeni thatë, rruga ullishtes 400m nga hotel radisson) - me pamje mrekullushme mbi liqenin artificial, tiranën dhe malin e dajtit. - e rikonstruktuar para 3 vitesh ...

85,000 Euro

 • 64.00 m2
 • Floor 6
 • 1+1, In Part

📄 Home for Sale - Okazion** Shitet 1+1 ( Kristal Center ) K6, Pa Ashensor - Planimetri E

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirana - Okazion: shitet 1+1 ( kristal center ) kati 6, pa ashensor - apartament i bollshëm dhe me planimetri shume te rregullt | orientim jug **plot diell q4336të dhënat e ndarjes - 1 sallon + kuzhinë- ...

159,000 Euro

 • 91.00 m2
 • Floor 3
 • 2+1, Emty

📄 Home for Sale - Shitet Cmimi Kleringu🔥 : 2+1 (mine Peza - Prokuroria) K3 - Ndertim

Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirana - Shitet apartament 2+1 🔥 me cmim nen treg, kleringu🔥: (mine peza - prokuroria) k3, pallat i v 2023 (bosh) në fazën përfundimtare po vendoset ashensori- dyert , tualeti , dritaret bërë extra ...

140,000 Euro

 • Square Feet 100.00 m2
 • Floor 1
 • Tirana

📄 Business Property in Sale - Okazion: Amb Biznesi (vija E Pare E Plazhit - Durres) -- 100 M2 (godin

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirana - Shitet amb biznesi - i shfrytezueshem si dyqan, lokal ose restorant i vogel ne vije te pare te plazhit - durres / shkembi i kavajesdhenbsp;*** mundesi per blerje te dy garazheve me 30,000 euro extraq3...

300 Euro

 • Square Feet 26.00 m2
 • Floor 2
 • Tirana

600 Euro

 • Square Feet 91.00 m2
 • Floor 10
 • Tirana

📄 Business Property for Rent - Ambient Totalisht I Ri (mes Rr. Dibres & Ish Rest. Durresit) Pllt V 20

Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirana - Jepet me qera: amb totalisht i ri (3 dh - 91m2) mes rr. dibres dhe ish rest. durresi - pallat i v 2023 | kati 10, ashensor dhe ballkon me pamje te lire | kondicionere inverter ne cdo dhome | dritare d...

50,000 Leke

 • Square Feet 110.00 m2
 • Floor 0
 • Tirana

📄 Business Property for Rent - Me Qera Amb Komercial (3 Dh) 110m2 Tek Komuna E Parisit (rrethi) Pamje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirana - Jepet me qera ambient open space (110m2 me 3 dhoma) nevendndodhje fantastike ( komuna e parisit, ne qender ) pllt i ri | pamje nga rr kryesore | mnd investimi dhe kontrate afatgjateq4385te dhenat e nd...

600 Euro

 • 73.00 m2
 • Floor 2
 • 1+1, Furnished

📄 Home for Rent - 1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirana - Me qera: 1+1+garazh (2 post parkime) ** totalisht i ri ( pazari i ri - gjimnz. ismail qemali ) k2 - pllt v 2020 - investim premium dhe dizenjuar me arkitekt | mobilim cilesore, kuzh me pajisje moderne...

445,000 Euro

 • 168.00 m2
 • Floor 9
 • 3+1, Furnished

📄 Home for Sale - Unik: Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirana - Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete dheamp; 2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjel...

105,000 Euro

 • 63.00 m2
 • Floor 8
 • 1+1, Emty

📄 Home for Sale - Shitet: 1+1 ( Mes K. Se Parisit & St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) 2 A

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirana - Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | planimetri shumë e rregullt | ballk...

193,000 Euro

 • Toke Bujqesore
 • 2.70 Dynym
 • Tirana

📄 Land for Sale - Okazion (*70€/m2) Toke (2,700m2) Rinas (rr. Kryesore, Pa Kaluar Epok

, Tirana - Shitet tokë në rrugën e rinas, pa kaluar epokën (pranë autostradës tiranë - durrës) 2700 m2 me hipotekë ( titulli tokë arë) - qetësi absolute, privatësi.- buzë rruge me akses direktq4165...

Feature properties

600 Euro

Home for Rent - Tirana

1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Pr

149,500 Euro

Home for Sale - Tirana

Çmim Kleringu: 1300€/m2🔥 2+1+2wc ( Don Bosko - Fiore Di Bosco, Ne Krah ) K6 - Ndert

37,000 Leke

Home for Rent - Tirana

Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballko

57,500 Euro

Home for Sale - Tirana

Shitet: Garsoniere (39.08m2) Tek Zona E Porcelanit (tv Klan) K6, Pamje E Lire - Ndrt V 202

159,000 Euro

Home for Sale - Tirana

Shitet Cmimi Kleringu🔥 : 2+1 (mine Peza - Prokuroria) K3 - Ndertim V 2023 - Investime E

192,000 Euro

Home for Sale - Tirana

Shitet: 3+1+2wc ( K. E Diellit - Eleonora ) K2, Pllt I Ri - Apt Tot I Investuar: Parket, K

1,200 Euro

Home for Rent - Tirana

Vile 3 Kateshe (liq. I Thate -400m Radisson) **super Pamje & 5 Vende Parkimi - 4 Dh, Gjumi

47,000 Leke

Home for Rent - Tirana

*apt 2+1+**2wc Ne Shkoze (rrethi - Unaza E Re) K4, Pllt I Ri - Mobilim Cilesore || Kondici

700 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1 ( Bllok - Pas Xhekos, Spar ) K2, Pllt I Ri - Ap I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket,

Me te preferuarat