Lista e pronave te reja

74,000 Euro

 • 53.00 m2
 • Floor 5
 • 2+1, Furnished

📄 Home for Sale - Super Cmim 💥 Shitet 2+1 & Kuzh. E Vecuar (ish Rest. Durresi - St. T

Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirana - Shitet apt: 2+1 dheamp; kuzhine e vecuardhenbsp; (ish rest. durresit - st. trenit) k5, i fundit **pa ashensor | tarrace e izoluar + panel diellor | i kompletuar | dh. gjumit me parket, kondicioner dhe...

450 Euro

 • 110.00 m2
 • Floor 4
 • 2+1, Furnished

📄 Home for Rent - 2+1+ Garazh (ekonomiku - Rr. Elbasanit ) 100% I Ri & I Investuar: Kond

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirana - Apartament 2+1+2ballkon +garazh personale - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi - me garazh - panel diellorq2754te dhenat e ndarjes:- 2 dh...

350 Euro

 • 33.00 m2
 • Floor 5
 • Garsoniere, Furnished

📄 Home for Rent - Luxury Studio Apartment **akull I Ri Ne Ali Dem (kmp. Mangalem) - Pllt

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirana - Jepet me qera luxury studio apartment * akull i r ( ndertim i 2021** - kompleksi mangalem) - ali dem - arreduar me arkitekt -- stil bashkekohor, cdo hapsire e menduar ne detaje! - totalisht i mobiluar...

529,000 Euro

 • Square Feet 1000.00 m2
 • Floor 1
 • Tirana

📄 Business Property in Sale - Super Godine E Persht. Per Cdo Lloj Biznesi - Perball City Park , Vore

Vore, Tirana - Shitet ambient sip. 2,626 m2  ( per magazine, show room- punishte, servis)  city park perballe| buze rruge kryesore | vore | godina 445 m2 dhe trualli me oborr/shesh total 2,626 m2 | super godine p...

5,500 Euro

 • Square Feet 1000.00 m2
 • Floor 1
 • Tirana

📄 Business Property for Rent - Me Qera: Kapanon + Toke Rinas ( Ura Gjoles) - Modern (2022) Lartesi 8.

, Tirana - Jepet kapanon + toke me qira rinas ( ura gjoles) - kapanon modern i ndertuar ne vitin 2022 me lartesi 8.5 m dhe dera ka lartesi 4.60 m gjatesi 4.70 m gjeresi i ndertuar i gjithi me beton dhe larte esh...

105,000 Euro

 • 138.00 m2
 • Floor 6
 • 2+1, Furnished

📄 Home for Sale - Super 2+1+verande ( Tufine - Rr. Myslym Keta ) K6, Pllt I Ri - Investi

Zone Periferike, Tirana - Shitet apartament 2+1 + verande te madhe ndertim i viteve te funditdhenbsp; me ashensor sapoinvestuar plotesisht i mobiluar me cilesi shum te mire ne rrugen myslym keta ne tufineq4484te dhenat e ndarj...

49,000 Euro

 • 40.00 m2
 • Floor 6
 • Garsoniere, Emty

📄 Home for Sale - 🏡shitet: Garsoniere (40 M2) Kinostudio 📍 K5, Pamje E Lire - **ci

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirana - 🏡shitet: garsoniere (40 m2) kinostudio 📍 49,000€ - k5, pamje e lire - **cilesi premiumdhenbsp; or. jug - lindje **plot diell + vetranta te medha- sip totale:40 m2- sip neto: 31 m2- kati: 5- ka...

137,500 Euro

 • 107.00 m2
 • Floor 2
 • 2+1, Emty

📄 Home for Sale - Shitet Cmim Kleringu :🔥 1285€/m2🔥 - 2+1+2wc ( Botaniku - Ko

Kodra e Diellit, Tirana - Dhenbsp;shitet apartament 2+1+2wc+1 ballkon - ( kopshti botanik , kodra e diellit )dhenbsp; cmim kleringu :🔥 1285€/m2🔥 ( pa hyrë brenda rezidencës kodra e diellit 1) -dhenbsp; suoepr okazion...

1,350 Euro

 • 140.00 m2
 • Floor 6
 • 2+1, Furnished

📄 Home for Rent - ✨ Apt: 2+1+2wc+ Garderobe & Tarrace E Shfryt.(pas Amb Amerikane - Rr

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirana - Jepet me qera: apt 2+1+2wc+ garderobe dheamp; 1 depo ** tarraca e shfrytezueshme ( pas amb amerikane - rr. e elbasanit ) k6, i fundit (pa ashensor) apt i arreduar dhe investuar ne detaje ** cilesia me...

120,000 Euro

 • 83.00 m2
 • Floor 7
 • 2+1, Emty

📄 Home for Sale - Shitet: 2+1 ( Fush. E Aviacionit ) K7, Pamje E Lire *ndertim V2023 - I

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja, Tirana - Shitet apartament 2+1 ( fusha e aviacionit ) kati 7, ndertim i v **2023 me investim extra ~9,000€ ( ashensor dhe pamje e lire ) planimetri ideale, hapesire e bolleshme -     investim extra ne vle...

76,500 Euro

 • Truall
 • 1.30 Dynym
 • Tirana

📄 Land for Sale - Shitet Toke Buze Rruges Kryesore - Ngjitur Equos Resort **1330 M² M

Zone Periferike, Tirana - Shitet toke buze rruges kryesore - ngjitur me equos resort  **1330 m² me hipoteke toke are ( toke  ku mund te ndertohet deri ne 2 kate) **intensitet 0.3 || qetesi absolute dhe zone me plan zhvillim...

170,000 Euro

 • 109.00 m2
 • Floor 2
 • 2+1, Emty

📄 Home for Sale - Shitet: 2+1+2wc & Super Verande ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Pllt Ne

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirana - Super apartament 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat në ndërtim në fazë karabina *** afat perfundimi 2026 | standart i larte ndertimidhenbsp; | me veshje k...

210,000 Euro

 • Square Feet 74.00 m2
 • Floor 1
 • Tirana

📄 Business Property in Sale - Shitet Dyqan / Servis ( Kristal Center) 73.54m2 Neto, Me Hipoteke **mn

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirana - Shitet dyqan / servis (kristal center) sip 73.54m2 - me hipotekedhenbsp; kati 1 -dhenbsp; pallat 9 katesh, i ri - rruge dytesore, ne zhvillimdhenbsp;dhenbsp;**shitet dhe vetem si biznesq4042te dhenat ...

100,000 Euro

 • 58.00 m2
 • Floor 3
 • 1+1, Emty

📄 Home for Sale - Mundesi Investimi: 💥 Shitet: 1+1 (shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirana - Shitet: super apartament 1+1 (shkolla e kuqe - siper pazarit te ri) 💥 me hipotekë 💥 | ndertim qe mbaron në mars 2024, pallat 4 katësh, 2 hyrje në kat dheamp; ashensor moderndhenbsp; | mundë...

Feature properties

1,300 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+2wc & Garazh ( Park Life Res. ☘ Liqeni I Thate) Ndertim V 2022. - Ap 100% I Ri ** Di

149,000 Euro

Home for Sale - Tirana

2+1+kuzhine E Vecuar & Ballkon I Bollshem (📍pas Globe - Ish Parku, Rr. Kavajes ) K4, Pa

580 Euro

Home for Rent - Tirana

H. E Pare Me Qera: 2+1+kuzh. Vec+ 2wc (siper Kristal Center ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar &

137,500 Euro

Home for Sale - Tirana

Shitet Cmim Kleringu :🔥 1285€/m2🔥 - 2+1+2wc ( Botaniku - Kodra E Diellit 1, Pa

226,000 Euro

Home for Sale - Tirana

Shitet: 2+1+2wc & 2 Bllk ( Liqeni, Me Pamje - Hotel Sokrati ) K3, Pllt I Ri - Ap I Investu

120,000 Euro

Home for Sale - Tirana

Shitet: 2+1 ( Fush. E Aviacionit ) K7, Pamje E Lire *ndertim V2023 - Investim 9,000€ Ext

950 Euro

Home for Rent - Tirana

Ap 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elekt

450 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+ Garazh (ekonomiku - Rr. Elbasanit ) 100% I Ri & I Investuar: Kondicioner, Panele Diel

800 Euro

Home for Rent - Tirana

Brand New ⚜ 1+1 ( Kmplk. Delijorgji - Pas Hilton ) 100% I Ri, Çdo Gje Ne Qese - Elektro

Me te preferuarat