Lista e pronave te reja

62,000 Euro

 • 65.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Ne Shitje Apt 2+1 ((okazion)) Te Min. E Mbrojtjes (spitalet) Kati I 3

Sauk, Tirane - Shitet 2+1 me hipoteke ( 65 m2 neto) | shkolla e bashkuar - spitale | kati 3-te pallat ekzistues me tulle te kuqe|  orientim jug- vperendim | gjithmone mundesi parkimi ne zone| apartament me lartesi ...

300 Euro

 • 74.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 1+1 **akull I Ri ((qsut - Rr. E Dibres)) Pllt I 2022 **parkim (k-1) ||

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Apartament 1+1 në pallat të sapo përfunduar te qsut-ja (rr. e dibres) me 1 vend parkimi në katin -1 | planimetri perfekte |  e pajisur me kuzhinë dhe kondicioner **elektro a++ || ndricim natyral...

460 Euro

 • 120.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100%

Vasil Shanto, Tirane - Apartamentdhenbsp; 2+1+kuzh, me vete +**2 wc ||dhenbsp; 100% i ristauruar (patimin, lyerje, shtrim pllaka, kondicioner etj) - apartament perfekt për familje të mëdha || elektroshtëpiake cilësore ...

211,000 Euro

 • 141.00 m2
 • Kati 7
 • 3+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - 🔥okazion Për Pak Ditë: 3+1+2wc (i Komuna E Parisit (afër Kika 2)

Komuna e parisit, Tirane - 🔥okazion për pak ditë: komuna e parisit (afër kika 2)- white tower -shitet: 3+1+2wc :dhenbsp; *211,000€ (i padisk*) 141 m2rr. medar shtylla ( kristaq rama) - kati 7 banim - jug- lindjedhenbsp;...

174,000 Euro

 • 116.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Super Okazion : Komuna E Parisit (afër Kika 2)- White Tower -shitet:

Komuna e parisit, Tirane - Okazion për pak ditë: komuna e parisit (afër kika 2)- white tower -shitet: 2+1+2wc :  *174,000€ (i padisk*) 116 m2 - rr. medar shtylla ( kristaq rama) - kati 7 banim - lindje q3462( ndërtimi m...

127,800 Euro

 • 84.00 m2
 • Kati 7
 • 1+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Okazion Për Pak Ditë: 1+1 Komuna E Parisit (afër Kika 2) White Tow

Komuna e parisit, Tirane - Okazion për pak ditë: komuna e parisit (afër kika 2)- white tower, shitet 1+1:  *127,800€ (i padisk*) 85.2 m2 - rr. medar shtylla ( kristaq rama) - kati 7 banim - jug-lindjeq3461( ndërtimi më ...

151,050 Euro

 • 101.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Okazion Për Pak Ditë: Komuna E Parisit (afër Kika 2)- White Tower

Komuna e parisit, Tirane - Okazion për pak ditë: komuna e parisit (afër kika 2)- white tower  2+1+2wc :  *151,050€ (i padisk*) 100.7 m2 || rr. medar shtylla ( kristaq rama) - kati 7 banim - lindje q3460( ndërtimi më c...

98,000 Euro

 • 80.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - 1+1 +1 Garderobe - Kopeshti Botanik (new York ) Kmpl. Ne Faze Perfundi

Kodra e Diellit, Tirane - Shitet apartament tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte dhe me vetrata termike, parket, sistem multispliter kondicionimi, hidrosanitare suspeso, grila etj...

179,000 Euro

 • 104.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - ⚜ Ap. Premium: 2+1+2wc - Pazari Ri 📍 Pallat I Ri -- Design Unik -

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - ⚜ ap. premium: 2+1+2wc - pazari ri 📍 (104.2m2) 179,900€ pallat i ri -- design unik - 100% i rikonstruktuar || markat me cilesore dhe vendosur elemente qe krijojne nje ndjesi luksi ne te gjithe ...

151,050 Euro

 • 101.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Okazion Për Pak Ditë: Komuna E Parisit (afër Kika 2)- White Tower

Komuna e parisit, Tirane - Okazion për pak ditë: komuna e parisit (afër kika 2)- white towerdhenbsp; 2+1+2wc :dhenbsp; *151,050€ (i padisk*) 100.7 m2 || rr. medar shtylla ( kristaq rama) - kati 7 banim - lindjedhenbsp;q346...

500 Euro

 • 86.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasa

Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Tirane - Apartament 2+1+**2wc i pabanuar më parë- ekonomiku (rr. e elbasanit) vend personal parkimi posht pallatit (-2)- apartament i arreduar me arkitekt- elektroshtëpiake marka të shtrenjta (siemens, sam...

400 Euro

 • 106.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi me qera - 2+1+**2 Wc Ne Pallat Te Sapo Perfunduar **qsut (rr. E Dibres) *parkim

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Apartament 2+1+2wc** në pallat të sapo përfunduar te qsut-ja (rr. e dibres) me 1 vend parkimi në katin -1 | planimetri perfekte |dhenbsp; e pajisur me kuzhinë dhe kondicioner **elektro a++ || ndr...

700 Euro

 • 74.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apt 1+1 Premium Per Here Te Pare Me Qera (square 21 - Rr. Kavajes) Pll

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Hera e pare me qera - apartament 1+1 me cilësi premium dhe arreduar me arkitekt, ne nje nga komplekset me te mire ne tirane (square 21 - rr. e kavajes) - mbi 30000 euro investim për mobilim | parket...

700 Euro

 • 74.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apt 1+1 Premium Per Here Te Pare Me Qera (square 21 - Rr. Kavajes) Pll

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Hera e pare me qera - apartament 1+1 me cilësi premium dhe arreduar me arkitekt, ne nje nga komplekset me te mire ne tirane (square 21 - rr. e kavajes) - mbi 30000 euro investim për mobilim | parket...

Feature properties

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

179,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

⚜ Ap. Premium: 2+1+2wc - Pazari Ri 📍 Pallat I Ri -- Design Unik - 100% I Rikonstruktu

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 1+1 Premium Per Here Te Pare Me Qera (square 21 - Rr. Kavajes) Pll. 2022 || Me Arkitek

151,050 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazion Për Pak Ditë: Komuna E Parisit (afër Kika 2)- White Tower 2+1+2wc (faze Nderti

62,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Shitje Apt 2+1 ((okazion)) Te Min. E Mbrojtjes (spitalet) Kati I 3 -- Mundesi Perfekte

98,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 +1 Garderobe - Kopeshti Botanik (new York ) Kmpl. Ne Faze Perfundimi Dhjeror 2022 ) Nd

295 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Shtepi Private 2+1 Afer Me Selvine / Qendren (parkim) Me Privatesi Absolute | I Kompletua

179,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

⚜ Ap. Premium: 2+1+2wc - Pazari Ri 📍 Pallat I Ri -- Design Unik - 100% I Rikonstruktu

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Cmim Kleringu: 1+1 Tek Kopeshti Botanik Ne Krah, K. E Diellit) **pallat I 2022 **ndertim P

Me te preferuarat