Lista e pronave te reja

50,000 Euro

 • 116.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - 1+1+verande, Ne Selite -115.7 M2 (46.7 Apartamenti + 69m2 Verande) (pl

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - Shitet apartament 1+1 verande 115.7 m2 ( 46.7m2 apartamenti + 69m2 verande) cmim kleringu *ne kompleks te vitit 2023, me cilesorin ne selite ( perfundon ne maj )- qetesi, gjelberim dhe ajer i paster. ...

850 Euro

 • 125.00 m2
 • Kati 11
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore)

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ 2 ballkone me sipërfaqe 125 m2 (kati 11) në bllok - përball ish juveniljes  // pallat i ri me ashensor dhe siguri te larte || banesa eshte e pabanuar me pare dhe ...

125,000 Euro

 • 70.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Shitet Apt 1+1 Buze Rr. Se Kavajes (xhamia - 2 Min Qendra)** Pllt. Me

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Shitet apt 1+1 te xhamia ne buze rruges se kavajes (2 min nga qendra) vendndodhje premium | pllt i ri me ashensor | apt i rikonstruktuar totalisht para 2 vitesh | arredim i kompletuar | dysheme parket...

300,000 Euro

 • 178.00 m2
 • Kati 3
 • 3+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet Oferte: Vile Premium ,ngjitur Me: Green Valley Residence 🌳(l

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Shitet: me cmim oferte,  vile premium ,ngjitur me green valley residence🌳 (liqeni i thate) - 178m2 ndertim, 225 m2 truall - ne zone elitare, m pozicion ideal afer liqenit, autostrade, dhe afer qen...

156,500 Euro

 • 98.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - New⚜ Shitet: 2+1+2wc (liqeni I Thate 📍 Ne Fillim) **100% I Ri &

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Ekskluzive, shitet: apartament 2+1+2wc 100 % i ri **totalisht i rinovuar nga fillimi, vendodhje fantastike (liqeni i thate, ne fillim) cilesia me premium ne treg | arreduar me cdo gje ne qese | parket...

300,000 Euro

 • 190.00 m2
 • Kati 2
 • 3+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet Oferte: Vile Premium ,ngjitur Me: Green Valley Residence 🌳(l

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Shitet: me cmim oferte,  vile premium ,ngjitur me green valley residence🌳 (liqeni i thate) - 231m2 ndertim, 310 m2 truall - ne zone elitare, m pozicion ideal afer liqenit, autostrade, dhe afer qen...

149,800 Euro

 • 135.00 m2
 • Kati 11
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - ⚡️ Okazion: Shitet Penthouse: (📍f. E Aviacionit -shëtitorja)

Rruga Dritan Hoxha, Tirane - Shitet apartament spektakolar 2+1+1wc+verandë në katin e fundshitet: penthouse / papafingo (135m2) 2+1 +kuzhine, vec në katin e fundit të nje palalti te ridhenbsp; - te ish fusha e aviacionit, pas...

156,500 Euro

 • 98.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - New⚜ Shitet: 2+1+2wc (liqeni I Thate 📍 Ne Fillim) **100% I Ri &

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Ekskluzive, shitet: apartament 2+1+2wc 100 % i ri **totalisht i rinovuar nga fillimi, vendodhje fantastike (liqeni i thate, ne fillim) cilesia me premium ne treg | arreduar me cdo gje ne qese | parket...

350 Euro

 • 65.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 1+1 I Sapo Rinovuar (fak. I Mjeksise - Rr. E Dibres, Artisti) Cdo Gje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Apartament 1+1 i sapo rinovuar (qsut - rr. e dibres- artisti) me cdo gje akull te re ** arredim cilesore | pllt i ri me ashensor  | dysheme parketi | elektro te reja | dh. gjumi e sapo kompletuar * t...

900 Euro

 • 700.00 m2
 • Kati 2
 • 3+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Vile 2 Kateshe Ne Mullet *petrele - Oborr **5 Vende Parkimi || E Rikon

Sauk, Tirane - Jepet me qera vile 2 katëshe me privatësi maksimale + oborr dhe + **5 vende parkimi - hyrja Është e rikonstruktuar || sistemi i kondicionimit Është daikin  **më i miri në treg ( për ngrohje ...

400 Euro

 • Siperfaqa 117.00 m2
 • Kati 7
 • Tirane

📄 Ambjent biznesi me qera - Amb 2+1, Ideal Per Zyra Ne Astir, Te 2 Palmat (pllt I Ri) Kat. 7, Me A

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Ambjente 2+1. ideal per zyra ne astir 2 te palmat | pallati i ri me ashensor | amb posedon 3 kondicioner | ka nje ballkon shume te madh te mbyllure me xhamari | q3688te dhenat e ndarjes:-  2 dhoma p...

106,000 Euro

 • 92.00 m2
 • Kati 12
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet Apt 2+1 Te Sp. Amerikan 3 - Kombinat (turguti) Pllt I Ri ** (ka

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - Shitet apt 2+1+bllk ne kompleks me cilësi të lart ndërtimi  te sp. amerikan 3 - kombinat (turguti) - pallat me administrim perfekt- planimetri perfekte- orientim jug perëndim q3678te dhenat e nd...

498,000 Euro

 • Siperfaqa 468.00 m2
 • Kati 1
 • Tirane

📄 Ambjent biznesi ne shitje - Okazionn **klering - Amb. Biz. (ideal Per Supermarket) Kompl. V. 2023

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - Shitet cmim okazon kleringu : ambient biznesi open space (468 m2) +2 garazhedhenbsp; (ideal per supermarket, servis, etj.)dhenbsp; ne kompleksin te v. 2023 selite , ne zone dhe kompleks strategjik. am...

975,000 Euro

 • Siperfaqa 913.00 m2
 • Kati 1
 • Tirane

📄 Ambjent biznesi ne shitje - Okazon, Kleringu: Amb Biznesi, Open Space Ne Selite (913 M2) +2 Garazh

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - Shitet cmim okazon kleringu : ambient biznesi open space (913 m2) +2 garazhedhenbsp; (ideal per supermarket, servis, etj.)dhenbsp; ne kompleksin te v. 2023 selite , ne zone dhe kompleks strategjik. am...

Feature properties

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vile 2 Kateshe Ne Mullet *petrele - Oborr **5 Vende Parkimi || E Rikonstruktuar Me Cdo Gje

125,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet Apt 1+1 Buze Rr. Se Kavajes (xhamia - 2 Min Qendra)** Pllt. Me Ashensor (k. 4) I R

850 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parke

50,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1+verande, Ne Selite -115.7 M2 (46.7 Apartamenti + 69m2 Verande) (pllt I 2023 - Perfundo

300,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet Oferte: Vile Premium ,ngjitur Me: Green Valley Residence 🌳(liqeni I Thate) - 190

156,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

New⚜ Shitet: 2+1+2wc (liqeni I Thate 📍 Ne Fillim) **100% I Ri & I Mobiluar + Pajisje

26,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Garzoniere (29.2 M2) Ne Kompleks Te 2023 **perfundon Ne Maj (selite) Kat. 1 - Cdo Gje E Re

50,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1+verande, Ne Selite -115.7 M2 (46.7 Apartamenti + 69m2 Verande) (pllt I 2023 - Perfundo

245,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Penthouse : 4+1+2wc +1garderobe (astir – Ysberisht) (+4 Garazhe & 1depo) (s:203m2) Smar

Me te preferuarat