Lista e pronave te reja

137,000 Euro

 • 85.00 m2
 • Floor 3
 • 2+1, Emty

📄 Home for Sale - Shitet: 2+1+kuzh. Me Vete ( 21 Dhjetor - Mozaiku ) K.3 - 85m2 Neto | M

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirana - Shitet apt 2+1 me aneks vec ( 21 dhjetori - mozaiku ) k.3 / pllt ekzistues | mundesi shume e mire per tu investuar | me shume hapësirë, planimetri ideale dhe ndricim shume i mire | qetesi dhe lagje ...

620 Euro

 • 90.00 m2
 • Floor 7
 • 2+1, Furnished

📄 Home for Rent - Apt 2+1+2wc (90 M2) Tek Rr. E Kavajes - Kati 7, Pllt I Ri Me Ashensor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirana - Jepet me qera apt 2 + 1 (90 m2) tek rr. e kavajes - zona ofron mundesi parkimi | pallat i ri me ashensor | parket | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | pajisjet e...

87,210 Euro

 • 65.00 m2
 • Floor 4
 • 1+1, Emty

📄 Home for Sale - Shitet: 1+1 ( Staconi I Trenit - Rez. Amma | 350 M Nga Bulevardi I Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirana - Shitet apartament 1+1 staconi i trenit - rez. amma | 350 m nga bulevardi i ridhenbsp; - kompleks 2023dhenbsp; -cilësi e mirë ndërtimi - afati përfundimeve tetor 2024- aktualisht fazë punimesh - p...

800 Euro

 • Square Feet 109.00 m2
 • Floor 7
 • Tirana

📄 Business Property for Rent - Office View: Amb (109m2) 1+1 **super Verande (k.7) Amb Amerikane - Rr.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirana - Jepet me qera super amb (1+1+vernade me super pamje) **fiks ne krahe te amb amerikane **rr e elbasanit -- vendndodhje e paperseritshme (1min air albania) - 100% e re e investuar (e pabanuar)- planimet...

158,000 Euro

 • 105.00 m2
 • Floor 2
 • 2+1, Furnished

📄 Home for Sale - Shitet: 2+1+2wc **i Pabanuar Me Pare ( Liqeni - Kop Zoologjik ) Ndr. V

Blloku/Liqeni Artificial, Tirana - Shitet apartament 2+1 ** i pabanuar më parë, te liqeni - pranë kopshtit zologjik (kati 2, ndertim i v. 2011 me sistem kapot dhe grafiato) mobilim cilesore dhe estetik ** aktualisht me qera 550 euro...

32,000 Leke

 • 88.00 m2
 • Floor 5
 • 2+1, Furnished

📄 Home for Rent - 2+1 ( Fresk - Dega Thesarit ) K5 (pllt I Ri Pa Ashensor) I Kompletuar:

Fresku/Linze, Tirana - Jepet me qera: apt 2+1+bllk ( fresk - dega e thesarit ) k.5 (pllt i ri pa ashensor ** ne proces vendosje) i mobiliar, me shume hapesire dhe ndricim **jug - p | kuzhine me cdo elektro | tualet me cdo h...

800 Euro

 • 145.00 m2
 • Floor 6
 • 3+1, Furnished

📄 Home for Rent - H. E Pare Me Qera: 3+1+kuzh Me Vete+2wc ( Mine Peza - Prokuroria ) I K

Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirana - Here te pare me qera 3+1+2wc ( rruga mine peza ) kati 6, pa ashensor totalisht i rregulluar dhe shtruar me parket ne gjendje shume te mire, mundesi e mire per 4-5  studente ( 160 - 200 euro/person ) ...

700 Euro

 • 125.00 m2
 • Floor 1
 • 3+1, Furnished

📄 Home for Rent - Ap. 3+1+2wc ( Kop. Zoologjik - Pavaroti, Me Pamje ) K.1 - Ndrt. I Ri -

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirana - Me qera: 3+1+2wc kopshti zologjik përball pavarotti | kati 1, pallat i ri (me pamje nga kop zoologjik dhe liqeni | apt i kompletuar, cdo ambient me kondicioner | cdo elektroshtepiake a++ cilesore | i...

1,350 Euro

 • 115.00 m2
 • Floor 7
 • 2+1, Furnished

📄 Home for Rent - H. E Pare Me Qera: 2+1 ( Liqeni - Petro Nini ) K7, Pllt V 2019 ** Arre

Blloku/Liqeni Artificial, Tirana - Hera e parë me qira mobilimi akoma në qese 2+1+2ballkone - vendodhja më unik trekëndësh gjimnazit petro nin liqenit dhe rrugës së kosovarëve- arredimi me arkitekt 25 000 eu ...- sistem multisp...

122,800 Euro

 • 133.00 m2
 • Floor 3
 • 3+1, Emty

📄 Home for Sale - Shitet: 3+1+2wc ( Astir - Bar Artisti ) *pllt I Ri (k3, Ashensor) - O

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirana - Shitet apartament 3+1  /   2+1+kuzhinë veç + 2wc (astir - 50m nga bar artisti) *pllt i ri (kati 3 me ashensor) apartament perfekt nëntëngjitha parametrat | planimetri e rregullt | apart. i mbar...

600 Euro

 • 135.00 m2
 • Floor 6
 • 2+1, Furnished

📄 Home for Rent - 2+1 Gjigand 135m2 (bllok - Fiks Te Lsi ,conadi ) K.6 Ashens Pallat I R

Blloku/Liqeni Artificial, Tirana - Jepet me qera: 2+1 gjigand ne vendndodhje elitare,fiks tek lsi ne bllok (kati 6, ashensor) pallat v 2010 | pamje panoramike -  apartament gjigand me hapsira te bollshme dhe shume drite | i mobiluar, ...

23,000 Leke

 • 30.00 m2
 • Floor 1
 • Garsoniere, Furnished

📄 Home for Rent - Garsoniere ( Jordan Misja - Blv I Ri, 5min ) K.2 Vile - Privatesi E Pl

Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirana - Jepet me qera  gazonjere fiks 5 minuta nga bulevardi ri ne nje shtepi private.- në nje zone shume te qete dhe me banor familjar - ne katin e 2 te nje vile dhe me privatesi te plotefantastike per  c...

700 Euro

 • 110.00 m2
 • Floor 2
 • 3+1, Furnished

📄 Home for Rent - 3+1+kzh Me Vete+2wc**vend Parkimi (rr. Fortuzi - Afer Prokurorise | Fs

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirana - 3+1+kzh me vete+2wc (rr. fortuzi -afer prokurorise | 2min ne kembe nga fshn ) **vend parkimi personal -- kuzh. e kompletuar +1dh. me parket dhe gila persiane (qetesi dhe gjelberim) - ndriçim natyral ...

75,000 Euro

 • 72.00 m2
 • Floor 3
 • 2+1, Furnished

📄 Home for Sale - Shitet: 2+1 ( Allias - Afer Qsut ) K3. Pllt Ekzisutes **sis. Kapot | 7

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirana - Shitet apartament 2+1 ( allias - afer shkolles "bajram curri" ) kati 3, pallati ekzistues por t i veshur me sistem kapot |  rinovuar me investim te bere se fundmi | planimetri shume te rregullt | pll...

Feature properties

700 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1 ( Pazari I Ri - Min E Jashtme ) K8, Pllt I Ri (sis. Kapot) Parket Ac5, Kuzh & Tualet I

297,000 Euro

Home for Sale - Tirana

Rast Unik: 3+1+kuzh. Vec +2wc &1 Depo (ne Qender, Selvia – Kompleksi Halili) (+1 Garazh)

800 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+2wc ( Qender - 15 Kateshi ) K.2, Pllt V 2013 - Apt I Madh & I Kompletuar | Sis Chiller

87,210 Euro

Home for Sale - Tirana

Shitet: 1+1 ( Staconi I Trenit - Rez. Amma | 350 M Nga Bulevardi I Ri ) * Cmim Kleringu *

154,400 Euro

Home for Sale - Tirana

Shitet: 2+1+2wc ( Astir - Oasis Residence ) K.5 - Pllt. V 2023 - 100% E Re & E Pabanuar Me

158,000 Euro

Home for Sale - Tirana

Shitet: 2+1+2wc **i Pabanuar Me Pare ( Liqeni - Kop Zoologjik ) Ndr. V 2011 | Cdo Gje E Re

600 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1 Gjigand 135m2 (bllok - Fiks Te Lsi ,conadi ) K.6 Ashens Pallat I Ri Super - : Parket,

800 Euro

Home for Rent - Tirana

H. E Pare Me Qera: 3+1+kuzh Me Vete+2wc ( Mine Peza - Prokuroria ) I Kompletuar & Me Sh Ha

1,350 Euro

Home for Rent - Tirana

H. E Pare Me Qera: 2+1 ( Liqeni - Petro Nini ) K7, Pllt V 2019 ** Arreduar Me Arkitekt **2

Me te preferuarat