Lista e pronave te reja

700 Euro

 • Siperfaqa 111.00 m2
 • Kati 3
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Amb **premium Per Zyra (111m2) Ne **qender (gj. Sami Frasheri) Pllt I

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Mundesi ideale per ambient biznesi (zyra) 2+1+2wcdheamp;ballkone ne ***qender (gjim. sami frasheri) zone dheamp; ndertim premium *** pallat i 2021-shit, me 2 ashensore dhe siguri te larte // ambienti ...

97,500 Euro

 • 96.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1 Pa Mobiluar

Shtepi ne shitje - Shitet . 2+1 Fantastik - Pallat Te Ri - Vasil Shanto (prane Kika 2) -

Vasil Shanto, Tirane - Shitet apart. 2+1 fantastik ne pallat te ri - ne vasil shanto - ngjitur me kesh-in, me planimetri te rregullt , plot drite ( orientim lindje perendim), me pamje panoramike ( kati 7),   dhe me hipote...

52,000 Euro

 • 57.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Super Cmim** 1+1+bllk, I Pabanuar Me Pare, Afer **qendres (rr. Durresi

Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirane - Shitet apartament 1+1+bllk, i pabanuar me pare **vetem 3 min nga qendra (rruga e durresit - koloseu) me super cmim (kati 5 *pa ashensor) - sovatime dhe instalime te reja // orientim shume i mire (lind...

83,000 Euro

 • 100.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1 Pa Mobiluar

Shtepi ne shitje - Apt I **investuar, 2+1+2wc+bllk Ne Astir (bar. Universi) Pallat I Ri /

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Shitet apartament 2+1+2wc + 1 ballkon (90.10 m2 neto dhe 100.10 m2 bruto) në astiri - pranë bar univers - shitet pjesërisht i mobiluar.q2939te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi- 1 sallon - 2 tual...

105,000 Euro

 • 109.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 2+1+kzh. Me Vete+bllk Dhe + 1 Garazh (xhamllik- Rosman Lala) Ashenso

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Shitet apartament 2+1+kuzhine me vete + ballkon +++ garazh ( -1 katin) l ne zonë shumë te mirë (xhamllik- rosman lala ) - mobilim cilësor - parket druri cilesore | kondicioner ne cdo dhome | ballk...

102,000 Euro

 • 121.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Okazionn** 2+1+bllk (121m2) Te Komuna E Parisit (neptuni) I Arreduar,

Komuna e parisit, Tirane - Shitet 2+1+bllk ne vendndodhje shum te mirë, 3 min komuna parisit dhe kopshti botanik -  apartament me strukturë të rregullt dhe planimetri perfekte-  hapsirë gjigande dhe Çmim okazionq2966te d...

1,000 Euro

 • Siperfaqa 138.00 m2
 • Kati 3
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Super Amb Per Zyra Prane Bllokut (st Dinamo) I Investuar Me Parket Dhe

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet me qera super ambient te stadiumi dinamo - pranë bllokut  - rruga gjin bue shpata- tiranë- zyrë super e mirë open space dhe 2 dhoma tjera të veçuara - 2 tualete me dritare- e përshatshme...

450 Euro

 • 95.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Me qera, apartament 2+1+ballkon ne nje nga zonat me **premium te tiranes - liqeni / kopshti zoologjik / gambero ++++ me parkim personal** te pershfire ne cmimi (1 post parkimi) pallat i ri, nder me ci...

52,000 Euro

 • 56.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Ne Xhamllik, Shitet Apt 1+1, Perfekt Per Investim **cmim Okazion (kati

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Apartament 1+1+1 wc në  xhamllik (varri bomit) i mobiluar, me shume ndricim natyral >> perfekt per investim --- ***cmim okazion q2945te dhenat e ndarjes: - 1 dhomë gjumi- 1 sallon + kuzhinë- 1 t...

86,000 Euro

 • 65.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 1+1 Qe Behet Dhe 2+1 Pallati Vitit 2021 (okazion) I Kompletuar Tek Vip

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - 1+1 qe behet dhe 2+1 pallati vitit 2021 (okazion) i kompletuar tek vip saloti dhe pajisje a+++ samsung  ( 1 verande dhe 2 ballkone te vogla) q2959- orientim jug - kati 2 - kthehet 2+1 shume kollaj...

250 Euro

 • Siperfaqa 106.00 m2
 • Kati 5
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Amb Per Zyra - 2+1+2wc+bllk Ne Astir (rr. Teodor Keko) - Pallat I 2017

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet me qera amb per zyra 2+1+2wc+ballkon (106 m2) astir - teodor keko - pallat i 2017 me ashensor dhe shume cilesor | parketdhenbsp; | super ndricim | ndertim me shume cilesidhenbsp; tualetet me hid...

136,000 Euro

 • 113.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Okazion: Super Apt 2+1+bllk (21 Dhjetor - Kontakti) Pllt I Ri << I Sap

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Super okazion, super apartament 2+1 ne 21 dhejtor (mondiali)  //  super investim bërë para 1 vitii me parket druri - mobilim të gjithin të ri dhe i bërë me porosi - dritaret me xhama triplex k...

700 Euro

 • Siperfaqa 80.00 m2
 • Kati 2
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Ambient Perfekt Per Zyra Te Stad. Dinamo (pllt Ferrari) Super Godine E

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet me qera super ambient per zyra te stadiumi dinamo - pallati ferrari // godine e re, buze rruge kryesore // cdo parameter i rregullt, instalime te reja dhe ndricim perfekt++ tualet me ajrosje nat...

2,200 Euro

 • 600.00 m2
 • Kati 4
 • 5+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Super Vile** Me 6 Dh. Gjumi, *4 Tualete Dhe Verande, Mes Qetesise Dhe

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Me qera super vilË magjike në zonën e ali demit  - tiranë. vila më fantastike  dhe kuruar në detaje në çdo cep të saj. - vila është vit ndërtimi 2010- vila është dizenjuar në perfeksi...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

480 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+2bllk (120 M2) Te Rr. E Elbasanit (7 Xhuxhat) Pallat Super | Apt I Kompletuar Me C

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Apt I **investuar, 2+1+2wc+bllk Ne Astir (bar. Universi) Pallat I Ri / Kati 6 (ashensor) O

97,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet . 2+1 Fantastik - Pallat Te Ri - Vasil Shanto (prane Kika 2) - Ngjitur Me Kesh-in,

52,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Xhamllik, Shitet Apt 1+1, Perfekt Per Investim **cmim Okazion (kati 2) I Mobiluar & Sh.

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1+kzh. Me Vete+bllk Dhe + 1 Garazh (xhamllik- Rosman Lala) Ashensor Me Cip | Parket |

86,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 Qe Behet Dhe 2+1 Pallati Vitit 2021 (okazion) I Kompletuar Tek Vip Saloti Dhe Pajisje

250 Euro

Ambjent biznesi me qera - Tirane

Amb Per Zyra - 2+1+2wc+bllk Ne Astir (rr. Teodor Keko) - Pallat I 2017 (ashensor) ** Parke

147,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ultra Apt 2+1+bllk Me Stil Unik** Te Kmpl. Halili (selvia - Rruga Dibrës) - I Super Mobil

Me te preferuarat