Lista e pronave te reja

75,000 Euro

 • 100.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet Apt 2+1+kuzh Me Vete (( Oxhaku - Kinostudio )) Tarrace - Kat. 5

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Shitet apartament 2+1 me kuzhine me vete,-kati 5-të me tarace te izoluar dhe pallat me tulla fiks tek karburant eida ne zonen e oxhakut.- apartamenti ne dokumenta eshte 90.1  m² ndersa realisht ka ...

129,000 Euro

 • 92.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Shitet Apt 2+1 (tregu Elektrik) Kati 3 -- Gati Ne Shkurt 2023 || Palla

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Shitet apartament 2+1 (tregu elektrik) ne faze ndertimi mbaron ne shkurt 2023 **cilesi premium ndertimi-në një pallat me termo izolim.- fantastike per banim dhe investimne një zone e cila kerkohet ...

91,000 Euro

 • 104.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1, Pa Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Okazionn** - 2+1+**2 Wc (astir - Htl. Roland) Pllt I 2015 (ashensor) K

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Super apartament me cmim okazion: 2+1+*2wc + 2bllk (astir - hotel roland - unaza e re) pallat i 2015 me ashensor (6 vendesh) planimetri shume e rregullt -- ndricim perfekt **jug - lindje || kuzhine e ...

120,000 Euro

 • 95.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Apt 2+1 Te Tregu Elektrik (mihal Grameno) Kati 4 - Pallat I Ri Me Ashe

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Shitet apartament 2+1 te tregu elektrik (mihal grameno - afer shk. se baletit) kati i 4 ((95 m2 bruto)) zone perfekte - pallat i ri (2014) me ashensor 4 vendesh || planimetri e rregullt dhe ndricim sh...

132,000 Euro

 • 97.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1, Pa Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Ultra Apt Me **cmim Okazion: 2+1+2 Wc +garazh Te Liqeni Artificial (pa

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Ultra apartament me Çmim okazion 2+1+2wc+1 ballkon (shitet bashke me garazhin) - fiks te liqeni midis rrugës peti dhe kapiten mirë zoti te liqeni thatë - tiranë -- pallat i ri me ashensor || pjes...

139,500 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 2
 • 3+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Super Mundesi: 3+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc - (rr. Fortuzi) || Kati 2 (11

Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirane - Mundesi ideale investimi dhe banimi: shitet 3+1+**kuzh. me vete + 2 wc (110 m2 neto) pas min se drejtesise (rruga fortuzi) zone perfekte || apartament shume pak i banuar || i kompletuar ++ parket gjer...

77,000 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - 2+1+**2 Wc (komp. Mangalem - Ali Dem) **pllt I 2021 -- Apt I Ri **me P

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Shitet apt 2+1+**2wc te kompleksi mangalem (ali dem) pllt i ri me ashensor || apt i rikonstruktuar || dysheme ***parket || ndricim perfekt **orientim shume i mire || dhoma gjumi me hapesire te bollesh...

199,000 Euro

 • 125.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet 2+1 Te Kmpl. Garden Building (rruga E Kavajes - Sp. Gjerman) **

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Shitet 2+1 me planimetrine me te mire te kompleksit garden building ( rruga e kavajes) | ndodhet ne pozicionimin me te mire te kompleksit/kullave | me 2 orientime dhe me pamje nga qendra dheamp; nga p...

77,000 Euro

 • 83.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Okazionn** - 1+1 (rez. Turdiu - F. Aviacionit) Pllt I 2023 -- Ndertim

Laprake, Tirane - Shitet ultra apartament 1+1 në rezidencËn  e turidiut - tiranë - ndërtim cilësor- me fasadë te ventiluar - ndriçim të mirë i apartamentit- pallati nË ndËrtim 2023- orientimi jug lindje per...

130,000 Euro

 • Toke Bujqesore
 • 1.00 Dynym
 • Himare

📄 Truall ose Toke - Ideale Per Investim: Toke Ne Borsh (rr. Nacionale)** Me Dok. Te Rregul

Borsh, Himare - Super tokë në rrugën nacionale të borshit afer qendres - me dokumentacion të rregullt dhe në vijë të verdhë që fillojne direkt ndërtimet- pozicioni tokës shumë i mirë ku ka dhe pamje nga...

55,000 Euro

 • 63.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Shitet Apt 1+1 Ne Laprake (rr. Kryesore) Pllt I Ri (kati 1) I Investua

Laprake, Tirane - Shitet apt 1+1 ne laprake (pllt. e arabit) pllt i ri (kati 1, kati perdhes ) i investuar me izolim totale hibrid dhe termim qe ka kushtuar ( 8000 euro) mobilim cilesore || kondicioner || || elektrosht...

250,000 Euro

 • 268.00 m2
 • Kati 2
 • 6+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Okazion** Vile 2 Katesh (selvia - Shk. 4 Deshmoret) Doc. I Rregullt Me

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Shitet vilë 2 katëshe në rrugën riza cerova - përball shkollës 4 dëshmorët - ose sa kalon 500 m shkollën partizani  - tiranë - vila është me dokumentacion të rregulltë - në shtëpin of...

141,000 Euro

 • Siperfaqa 52.00 m2
 • Kati 1
 • Tirane

📄 Ambjent biznesi ne shitje - Okazion Momenti: Dyqan - Buzë Rruges Kryesore (rr. Durresit - Gj. Qe

Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirane - Ambient biznesi te rruga e durresit (perball gjim. qemal stafa) rr. kryesore **aktualisht me qera 400 euro ** investim perfekt (kati 1) ekspozim perfekt || oborr i vogel para ambientit -- ndricim shum...

665,000 Euro

 • 691.00 m2
 • Kati 3
 • 7+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Ne Shitje, Vile 3 Kateshe Afer Teg-ut (kmp. Akacia 2) Rezidence Eksluz

Sauk, Tirane - Në shitje super vilË  në kompleksin akacia ii - vilë në zonë rezidenciale të shtresës së lartë - vila është vit ndërtimi 2013 /  me parametrat më bashkëkohorë >> izolim perfekt akust...

Feature properties

1,200 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt Totalisht I Ri: 1+1+bllk (kmpl. Fiori Di Bosco - Don Bosko) Pllt V. 2020 - Parket | Ar

153,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

3+1+2wc*** Te Kodra E Diellit -- Kompleks Me Standart Premium (faze Perfundimi) -- Planime

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Apt 2+1+2wc& Depo - Me 3 Post Parkime, Te Joy Residence *teg - 100% I Ri, Arredim Dh

378,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Unike: Shtepi (vile) Me Truall (2300 M2 Sip. Totale) Ne Baldushk - Investim Marramendes **

118,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet: 2+1, Ap. Super Unik (📍petro Nini -rr. Marg. Tutulani) 100% I Ri, Pallat V 2004

250,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Penthouse: 3+1+3wc +1 Garderob +1depo ** Papafingo- (kopeshti Botanik) P. Vitit, 2022 (mun

85,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazionn** Ideal Per Investim: 2+1+kzh. Me Vete & Depo (21 Dhjetor - Inxhinieria, Kontakt)

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazionn** 2+1 & Garderobe, Te Medreseja (rr. E Dibres - Pastic. Bilbili) Pllt V 02. - Kat

200,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet: Vile 2 Kate (236m2 Ndertim, +200m2 Truall) Rruga Jordan Misja (paralel Me Bulevard

Me te preferuarat