Lista e pronave te reja

110,000 Euro

 • 102.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Okazion** 2+1 (102 M2 Neto) Ne Myslym Shyr (someg) **i Mobiluar | Kati

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Apt 2+1+ballkon (102 m2 neto) ne myslym shyr (pas someg) super vendndodhje ** kati 6 (pllt ekzistues) ** shitet i mobiluar (kondicioner) --- hapesire e bolleshme *orientim perendim || tualet i ri me *...

94,500 Euro

 • 102.00 m2
 • Kati 11
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Okazion Per Pak Dite: 2+1+2wc - Tek Rezidenca Turdiu (fusha E Aviacion

Laprake, Tirane - Okazionn cmim okazion ** ultra apartament 2+1+2wc  në rezidencËn  e turidiut (fusha e aviacionit) - ndërtim premium- me fasadë ventiluar - ndriçim të mirë **orientimi lindje - teknologjia e f...

73,500 Euro

 • 79.00 m2
 • Kati 11
 • 1+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Okazionnn** - 1+1 (rez. Turdiu - F. Aviacionit) Ndertim Premium * ((ju

Laprake, Tirane - Shitet ultra apartament 1+1 në rezidencËn  e turidiut (f. e aviacionit) - ndërtim premium** me fasadë te ventiluar // apt plot diell** -- orientimi jug lindje perËndim - teknologjia e fundit - n...

2,600 Euro

 • 477.00 m2
 • Kati 3
 • 7+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Jetese Luksoze Dhe Cilesore Ne Qetesine E Farkes - Vile 3 Kateshe Me D

Sauk, Tirane - Vilë e pa përshkrushme me qera- vilë 3 katëshe - në zonën periferike e tiranës lagjia farkë - rruga daxhit - fiks te xhamia farkës - 3 minuta larg teg - 6 min largdhenbsp; qytetit- vendodhje ...

190,000 Euro

 • 181.00 m2
 • Kati 3
 • 4+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Apt 4+1+**2wc (eleonora - Kodra E Diellit) I Ndashem Ne 2 Apt || Pllt

Kodra e Diellit, Tirane - Shitet apt gjigande, 4+1+**2wc (verande ne proces legalizimi) te eleonora (kodra e diellit) i ndashem ne dy apt **super investi || pllt i ri me ashensor || **i investuar || parket || mobilim cilesore ...

105,000 Euro

 • 76.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, Pa Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Apt 2+1 Te Shkolla E Baletit (bkt) I Rikonstruktuar || Parket | Kuzhin

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Shitet apt 2+1 te shkolla e baletit (bkt) kati 4 (pa ashensor) i rikonstruktuar para 1 viti || parket || dyer dhe dritare te reja -- kuzhine e re || plot diell -- orientim **lindje - perendim || tuale...

4,900 Euro

 • Siperfaqa 453.00 m2
 • Kati 4
 • Tirane

📄 Ambjent biznesi me qera - Ultra Ambient Open Space, Te Rruga Kavajës Qendër (5 Tualete Dhe 7 B

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Jepet me qera ultra ambient open spacedhenbsp; te rruga kavajës qendër - raiffesien bankdhenbsp;🔸️- kati 3 banim ( 4 nga toka)dhenbsp;🔸️- orientimi lindje veri perëndimdhenbsp;🔸️- 5 ...

548,000 Euro

 • Siperfaqa 1000.00 m2
 • Kati 1
 • Tirane

📄 Ambjent biznesi ne shitje - Super GodinË E Persht. Per Cdo Lloj Biznesi - PËrball City Park , Vo

Vore, Tirane - - super godinË për shitje tiranë, pËrball city park , vorËdhenbsp;dhenbsp;- e përshatshme për çdo lloj biznesi me lartësi të madhe hapsirë dheamp; dritëq3196- sip totale ndërtimi : 444 m2...

750,000 Euro

 • 465.00 m2
 • Kati 3
 • 5+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - VilË 4 KatËshe *premium* - Teg (secret Garden Residence) 11 Dhoma N

Sauk, Tirane - Shitet okazion: vilË 4 kate (premium) - teg (secret garden residence) 465m2 ndertim (250.000€ ka kushtuar vetëm investimi) 11 dhoma ne total - 6 dh. gjumi dheamp; 4wc -4 poste parkimi - xhakuzi dh...

140,000 Euro

 • Siperfaqa 100.00 m2
 • Kati 1
 • Durres

📄 Ambjent biznesi ne shitje - Okazion: Amb Biznesi (vija E Pare E Plazhit - Durres) -- 100 M2 (godin

Golem/Shkembi Kavajes, Durres - Shitet amb biznesi - i shfrytezueshem si dyqan, lokal ose restorant i vogel ne vije te pare te plazhit - durres / shkembi i kavajes ||dhenbsp;q3182te dhenat:dhenbsp;- sip. totale: 100 m2- sip. neto: 8...

75,000 Euro

 • 80.00 m2
 • Kati 4
 • 3+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Okazion: 2+1+kzh Vec (80 M2 Neto) Xhamllik (profarma) -- Kati 4 (pa A

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Në shitje apartament 3+1 ( ose 2+1 me kuzhinë veç) 80 m2 me hipotekë -  kati 4 pallat i vjetër me tulla bardha silikat - planimetri shumë e mirë  || orientim i mire || mundesi shume e mire in...

59,500 Euro

 • 64.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - 1+1 (rr. Bardhyl - Oslo) Mnd. Parkimi || Shitet I Mobiluar (kondicione

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Shitet apt 1+1 te rruga bardhyl (oslo) zone shume e mire **mnd. parkimi || apt me planimetri te rregullt dhe orientim shume te mire || shitet i mobiluar si ne foto || kondicioner ne cdo dhome || 2 bal...

138,000 Euro

 • 84.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Mnd. Banimi & Investimi **cmim Okazion: 2+1 (bllok - Petronini) Pllt I

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Mundësi shumë e mirë banimi dhe investimi me Çmimi okazion:dhenbsp; 2+1+1wc + kuzhinë te petro ninidhenbsp; dhenbsp;( bllok ) - super vendodhje // pllt i ri me ashensor- me hapsirë të madhe- pl...

180,000 Euro

 • 175.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Okazion: 3+1+2wc+2ballk. (s.175 M2) Komuna, Kristal Center *1,020 €

Komuna e parisit, Tirane - Okazion: 3+1+**2wc+2ballk fiks te kristal center ( apartament gjigand)dhenbsp; - mundesi parkimi 1 post poshte pallatit vetem per banoret- njera nga dhomat e sapo perfunduar se investuari - orientim l...

Feature properties

1,200 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt Totalisht I Ri: 1+1+bllk (kmpl. Fiori Di Bosco - Don Bosko) Pllt V. 2020 - Parket | Ar

153,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

3+1+2wc*** Te Kodra E Diellit -- Kompleks Me Standart Premium (faze Perfundimi) -- Planime

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Apt 2+1+2wc& Depo - Me 3 Post Parkime, Te Joy Residence *teg - 100% I Ri, Arredim Dh

378,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Unike: Shtepi (vile) Me Truall (2300 M2 Sip. Totale) Ne Baldushk - Investim Marramendes **

118,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet: 2+1, Ap. Super Unik (📍petro Nini -rr. Marg. Tutulani) 100% I Ri, Pallat V 2004

250,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Penthouse: 3+1+3wc +1 Garderob +1depo ** Papafingo- (kopeshti Botanik) P. Vitit, 2022 (mun

85,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazionn** Ideal Per Investim: 2+1+kzh. Me Vete & Depo (21 Dhjetor - Inxhinieria, Kontakt)

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazionn** 2+1 & Garderobe, Te Medreseja (rr. E Dibres - Pastic. Bilbili) Pllt V 02. - Kat

200,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet: Vile 2 Kate (236m2 Ndertim, +200m2 Truall) Rruga Jordan Misja (paralel Me Bulevard

Me te preferuarat