Lista e pronave te reja

Feature properties

320 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+ballkon (76 M2) - Grepi I Arte (myslym Shyr) E Kompletuar, 3 Kondicioner | Dh. Gjumi M

420 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I Investuar (i Pabanua

78,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

I Rikonstruktuar, 100% I Ri Nga Fillimi - 1+1 Modern (21 Dhjetori- Pol.bashkiake) Design M

93,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet 2+1 (143 M2) Me Super Verande, Fiks Mbi Shetitoren E Fushes Se Aviacionit - Ne Pall

55,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 Me Strukture Perfekte (rr. Bardhyl - Oslo Bar) - 100% I Rikonstrukuar - Parket Ac4

79,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Shitje - 3+1 Me Kuzhinë Veç, 2 Tualete Dhe 1 Bllk Te Stacioni Trenit - Harry Fultz (r

78,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

I Rikonstruktuar, 100% I Ri Nga Fillimi - 1+1 Modern (21 Dhjetori- Pol.bashkiake) Design M

52,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Super Mundësi Për Mos Tu Humbur: 1+1+bllk ( Tregu Elektrik ) I Mirëmbajtur Dhe Investu

95,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Një Kryevepër Te Mozaiku (21-sh) - 2+1 Ku Cdo Detaj Eshte Bere Me Arkitekt | Unik Per Ci

Me te preferuarat