Lista e pronave te reja

400 Euro

 • 80.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Ne Bllok, Jepet Me Qera Apartament 1+1 Teper Cilesor Ne Pallat Te Ri M

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet me qera apartament 1+1 ne bllok (rr. lidhja e prizrenit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim shume i mire | tualet me hidrosanitare cilesore | insta...

420 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Apartament 2+1+2ballkon +garazh personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellorq2619te dhenat e nda...

85,000 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Apt 2+1+ Kuzh. Me Vete+ 2wc+ 2ballkon (tregu Elektrik Te Shkolla) I Ko

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Apartament në shitje - tregu elektrik, fiks te shkolla mihal grameno - apartament 2+1 me 1 kuzhinë veç 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 2 ballkone me sipërfaqe neto 109.10 në Çertifikatë pronësie !...

78,000 Euro

 • 66.00 m2
 • Kati 8
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - I Rikonstruktuar, 100% I Ri Nga Fillimi - 1+1 Modern (21 Dhjetori- Pol

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Shitet apart. unik, 1+1 (21 dhjetori- pol.bashkiake)  me design te kujdesur ne detaje, dhe e rikontruktuar 100% e re nga fillimi- me cilesine me te larte te ndertimi per brenda apartamentit! eshte ra...

210,000 Euro

 • 145.00 m2
 • Kati 8
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Ap. Me Unik Me Investim Nga Singapori - 145 M2. Panoramik (150m Nga Sh

Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirane - Shitet apartamenti unik, me aredim dhe investim nga singapori, 2+1+kuzhine vec+ 2wc+ballkon ( qe koncertohet dhe 3+1)| vendodhja unike 150 m nga sheshi skenderbej( tek kafe flora) | me rirganizim tota...

45,650 Euro

 • 42.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Shitet Apartament Ne Himare (qender) - 1+1 Super Cilesor, Pallat I 202

Qender, Himare - Shitet apartament ne himare (qender) - 1+1 super cilesor, pallat i 2020 dhe perfundon ne shtator 2020 | hapesire me planimetri shume te rregullt | mundesi perfekte investimi, si per qeradhenie afargja...

310,000 Euro

 • Siperfaqa 155.00 m2
 • Kati 0
 • Tirane

Ambjent biznesi ne shitje - Super Dyqan Në Shitje Te Sheshi Willson - Buze Rruge. - (sip. 155 M2)

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Super dyqan në shitje te sheshi willson rruga reshit petrela buzë rrugës. - me hipotekë sipërfaqe 155 m2 - kubaturë e lartë dhe e rregulltë - mundësi investimi - mundësi ndarje në dy dyqane...

53,000 Euro

 • 69.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Shitet Apartament 1+1 Me Ballkon Tek Rruga 4 Deshmoret (xhamllik) I Mo

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Q2611te dhenat e ndarjes:- 1 dhome gjumi- 1 sallondhenbsp;- 1 tualet- 1 korridordhenbsp;- 1 ballkondhenbsp;- hipoteke : po- sip totale:dhenbsp; 69- sip neto (e brendhme) :63.9- kati: 5- katet e pallat...

71,000 Euro

 • 92.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Shitet 2+1+bllk - Tek Ministria E Mbrojtjes (rr. E Dibres) Pallat I Ri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Shitet apartament 2+1+ballkon tek ministria e mbrojtjes (spitalet - rr. e dibres) pallat i ri me ashensor | hapesire e bollshme | kondicioner ne cdo dhome q2612te dhenat e ndarjes:- 2 dhome gjumi- 1 ...

79,000 Euro

 • 96.00 m2
 • Kati 4
 • 3+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Ne Shitje - 3+1 Me Kuzhinë Veç, 2 Tualete Dhe 1 Bllk Te Stacioni Tre

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Super apartament ne shitje - 3+1 me kuzhinë veç + 2 tualete + 1 ballkon për shitje te stacioni trenit - harry fultzq2605te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + 1 kuzhine veç- 3 dhoma gjumi - 2 korri...

240 Euro

 • 60.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 Bosh

Shtepi me qera - Ne Hyrje Te Ali Demit - 1+1 I Sapo Rikonstruktuar - Plot Diell (orient

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Ne hyrje te ali demit - 1+1 i sapo rikonstruktuar - plot diell dhe ndricim natyral-- orientimi jug, shtepi shume e ngrohte | - pajisur me kondicioner te ri " beko" inverter ekonomik qe harxhon pak ene...

2,000 Euro

 • Siperfaqa 160.00 m2
 • Kati 2
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Zyre Absolute (160 M2) Ne Bllok - Open Space (vesa Center) Rruge Kryes

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet me qera zyre luksoze e kompletuar 160 m2 ne bllok , tek vesa center , rruge kryesore me fasade supet te gjeredhenbsp;q2601dhenbsp;ndarjet e ambientit :dhenbsp;- 1 dhome e madhe open space , me n...

53,000 Euro

 • 97.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Mundesi Per Investim Dhe Banim: Ne Shitje 2+1+2wc+bllk (fresk) Pallat

Fresku/Linze, Tirane - Mundesi perfekte per investim dhe banim: ne shitje, apartament 2+1 me 2 tualete dhe ballkon (fresk - spar 2) zone e re, ne rruge kryesore | pallat i ndertuar ne 2009, ndertim me standart | hyreje me h...

95,000 Euro

 • 106.00 m2
 • Kati 4
 • 3+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Me Super Çmim, Apartament 3+1 Me 2 Tualete - Ne Vasil Shanto (keshi)

Vasil Shanto, Tirane - Dhenbsp;me super Çmim, apartament 3+1 me 2 tualete - ne vasil shanto (keshi) i mirë per banim dhe investim - i adoptueshem ne dy 1+1 | pallat i mirembajtur | banese me strukture te rregullt, plot ha...

Feature properties

320 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+ballkon (76 M2) - Grepi I Arte (myslym Shyr) E Kompletuar, 3 Kondicioner | Dh. Gjumi M

420 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I Investuar (i Pabanua

78,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

I Rikonstruktuar, 100% I Ri Nga Fillimi - 1+1 Modern (21 Dhjetori- Pol.bashkiake) Design M

93,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet 2+1 (143 M2) Me Super Verande, Fiks Mbi Shetitoren E Fushes Se Aviacionit - Ne Pall

55,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 Me Strukture Perfekte (rr. Bardhyl - Oslo Bar) - 100% I Rikonstrukuar - Parket Ac4

79,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Shitje - 3+1 Me Kuzhinë Veç, 2 Tualete Dhe 1 Bllk Te Stacioni Trenit - Harry Fultz (r

78,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

I Rikonstruktuar, 100% I Ri Nga Fillimi - 1+1 Modern (21 Dhjetori- Pol.bashkiake) Design M

52,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Super Mundësi Për Mos Tu Humbur: 1+1+bllk ( Tregu Elektrik ) I Mirëmbajtur Dhe Investu

95,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Një Kryevepër Te Mozaiku (21-sh) - 2+1 Ku Cdo Detaj Eshte Bere Me Arkitekt | Unik Per Ci

Me te preferuarat