Lista e pronave te reja

107,000 Euro

 • 148.00 m2
 • Kati 2
 • 3+1 Bosh

Shtepi ne shitje - 🌍 Okazion: 3+1+2wc+bllk (don Bosko) Qetesi, Ne Kompleks, Planimentr

Don Bosko, Tirane - Mundesi fantastike ne zonen e "don boskos"! ne 🌍cmim okazion rreth 700€/m2🌍dhenbsp; , apartament 3+1 e planimetri perfekte, ne kompleks shume te qet dhe plalt shume cilesor! 148 m2 total. ne c...

250 Euro

 • Siperfaqa 20.00 m2
 • Kati 1
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Me Qera, Zyre Ne Zone Premium (stadiumi Dinamo) - Godine E Re / E Riko

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet zyrë me qera me strukturë 1+1 pra 2 ambiente pune te një nga zonat më të frekuentuara të qyetit stadiumi dinamo - zyra jepet bosh do lyhet dhe stukohetdhenbsp; ka sipërfaqe 28 m2 dhe 1 tu...

58,000 Euro

 • 60.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Pazari I Ri (5min. Qendra) - 1+1 I Investuar Me Parket Dhe Ndricim Led

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - Mundesi shume e mire investimi dheamp; banimi te pazari i ri (vetem 5 min larg nga qendra) - 1+1 i investuar me parket dhe ndricim led me spote / struktrue e rregullt dhe ndricm perfekt | orientim nga...

600 Euro

 • 100.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Ne Bllok Te Spari - 2+1+2bllk (100m2) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobili

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet me qera apartament 2+1+2bllk te spari ne bllok (zone elitare) pallat i ri me ashensor dhe administrim perfekt | i banuar shime pak nga pronaret - mobilim me porosi (kolltuqet do nderrohen sipas ...

330 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 1
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - 2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I

Fresku/Linze, Tirane - 2+1 me parkim garant (oborr) - te bunk'art-i ne fresk (qetesi dhe gjelberim) hyrje me vete, ne nje vile te survejuar gjithandej me kamera (super siguri) - banesa eshte e investuar totalisht me cdo ele...

60,000 Euro

 • 73.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Shitet Apt 1+1+ballkon Ne Astir Te Ozoni (bosh) Pallat I Ri Me Ashenso

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Shitet apt 1+1+ballkon + garderobe ( si dhome)dhenbsp; ne astir te ozoni (bosh) pallat i ri me ashensor | orientim nga jugu - perfekt | kuzhine dhe dhome gjumi me dalje ne ballkon | dritare dopio xham...

400 Euro

 • 150.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - 2+1+2bllk (vilat Amerikane - Rr. Elbasanit) 1 Post Parkimi - Parket /

Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Tirane - Jepet me qera 2+1 me 2 ballkone, teper cilesore tek vilat amerikane (150 m2) pjese e nje vile me 1 vend parkimi / i kompletuar dhe me kondicioner  / parket | dritare dopio xham me grila persianel | t...

139,000 Euro

 • 119.00 m2
 • Kati 8
 • 1+1 Pa Mobiluar

Shtepi ne shitje - 1+1+ Verande ( 119 M2 Total) - Pallati Mullirit - Rr. Elbasanit, Vendo

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - ***ne vendndodhje fantastike ( rr. elbasanit- te mulliri i vjeter ), apartament 1+1 i madh me verande te gjelberuar, me plot drite dhe pamje panoramike fantastike nga mali i dajtit * per nje jetese t...

157,000 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 1+1+1 Dhome Garderobe (111 M2 ) Fiks Tek Mulliri - Rr. Elbasanit, 7 Xh

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Shitet apartament unik, ne vendodhje unike tek rr. e elbasanit / 7 xhuxhat - fiks te pallati i mullirit te vjeter, me investim dhe kompletim qe ka kushtuar 60.000 euro. apart. eshte me sip: 111m2 dhe ...

160,000 Euro

 • 125.00 m2
 • Kati 3
 • 3+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 3+1+2llk **fiks Tek Pazari I Ri (perfekte Per Investim--hostel) 90 M2

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - Shitet 3+1+2ballkon dhe tualet fiks tek pazari i ri (perfekte per investim) lehtesisht e kthyeshme ne nje hostel + 90 m2 papafingo (mundesi dhomash shtese) e investuar nga pronari para pak vitesh | dr...

57,500 Euro

 • 95.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Okazion: 2+1+2bllk (95 M2 Neto) Super Pamje & Super Diell (rest. Durre

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durresi (rr. ferit xhajko) fantastik per banim ose investim | hapesire e bolleshme, e mobiluar dhe me shume ndricim | 2 kondic...

239,000 Euro

 • 203.00 m2
 • Kati 11
 • 3+1 Bosh

Shtepi ne shitje - 🟢 Unik: Penthouse (203 M2) *kati 11 Plotesisht Privat* Rr Kavajes -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Shitet pethouse 203 m2 total _+ (100m2 mundesi per shtes verande te dyte ne tarace) ( papafingo- ne zemer te tiranes - 200 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apart. i vecant i ndertuar 2014, m...

98,000 Euro

 • Truall+Toke
 • 2.50 Dynym
 • Tirane

Truall ose Toke - Toke 2,500 M2 Ideale Per Vila (komplet Maja E Kodres - Vore) Pamje Spe

Vore, Tirane - Shitet toke 2500m2 , ideale per vila - komplet maja e kodres me pamje panoramike spektakolare si nga tirana ( lindje) edhe nga durresi ne largesi (perendim). toka eshtedhenbsp; me hipoteke te rregullt...

350 Euro

 • Siperfaqa 80.00 m2
 • Kati 1
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Ambient 3+1+2wc+bllk (selite - Autostrade) Perfekt Per Zyra ** Investu

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - Ambient 3+1 me 2 tualete dhe ballkon, perfekt per zyra ne selite (autostrade) me cdo parameter shume te rregullt dhe investim te bere se fundmi me parket dhe hidrosanitare te reja - orientimi eshte ju...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

480 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+2bllk (120 M2) Te Rr. E Elbasanit (7 Xhuxhat) Pallat Super | Apt I Kompletuar Me C

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Apt I **investuar, 2+1+2wc+bllk Ne Astir (bar. Universi) Pallat I Ri / Kati 6 (ashensor) O

97,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet . 2+1 Fantastik - Pallat Te Ri - Vasil Shanto (prane Kika 2) - Ngjitur Me Kesh-in,

52,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ne Xhamllik, Shitet Apt 1+1, Perfekt Per Investim **cmim Okazion (kati 2) I Mobiluar & Sh.

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1+kzh. Me Vete+bllk Dhe + 1 Garazh (xhamllik- Rosman Lala) Ashensor Me Cip | Parket |

86,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

1+1 Qe Behet Dhe 2+1 Pallati Vitit 2021 (okazion) I Kompletuar Tek Vip Saloti Dhe Pajisje

250 Euro

Ambjent biznesi me qera - Tirane

Amb Per Zyra - 2+1+2wc+bllk Ne Astir (rr. Teodor Keko) - Pallat I 2017 (ashensor) ** Parke

147,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Ultra Apt 2+1+bllk Me Stil Unik** Te Kmpl. Halili (selvia - Rruga Dibrës) - I Super Mobil

Me te preferuarat