Lista e pronave te reja

400 Euro

 • 65.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Me Qera: 2+1 Fiks Perball Drj. Policise (myslym Shyr) I Mobiluar, Park

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Jepet me qera apt 2+1 ne vendndodhje fantastike fiks perballe drejtorise se policise.| apartament i bere nga fillimi me cilesi shume te mire ndertimi | pallat buze rruge kryesore (2 min nga blloku dhe...

125,000 Euro

 • 85.00 m2
 • Kati 2
 • 3+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet Shtepi 2 Kateshe Ne Vore - 250 M2 Truall & 170 M2 (pjeserisht I

Vore, Tirane - Shiter shtëpi dykateshe në vorë- shtëpia ka nje siperfaqe totale prej 170 m2, ndërtim, dhe 250 m2 truall.kati i parë, me siperfaqe 85 m2, eshte i perbere nga një sallon i bollshëm, një dhome ...

129,500 Euro

 • 77.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Rast I Rrallë, Shitet: 2+1 Në Bllok(juridiku- Garda) (+1 Post Parkim

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Shitet apt 2+1 - bllok ( ne krah te juridikut ) shume afer gardes/parkut te liqenit - shitet me 1 post parkimi te rezervuar si banore e pallatit ( vetem parkimi ne kete zone vlen 35,000 euro ( okazion...

520 Euro

 • 76.00 m2
 • Kati 9
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Brand New: 1+1 Fiks Te Selvia (aldenti - Qender) Pllt I Ri (kati 9, Me

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - I pabanuar me pare: 1+1 fiks te selvia ( aldenti - 3min qendra ) pllt i ri (kati 9, me ashensor) i investuar totalisht nga fillimi **akoma ne qese | me arredim dhe pajisje a++ | parket | kondicioner i...

106,500 Euro

 • 94.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet 2+1+depo & 2bllk Brenda Unaze (rr. Riza Cerova - 4 Deshmoret) O

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Shitet apt 2+1+depo dhe 2 ballkone brenda unaze (rr. riza cerova - 4 deshmoret) zone sh. e mire - godine e ndertuar ne 2015 - hyrje me vete | cilesi shume e mire ndertimi | or. jug - perendim | 2 ball...

73,000 Euro

 • 53.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Shitet: 1+1 ( Min. Jashtme- Brryl, Pas Sp. Iranian ) Kati 4, Jo I Fund

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - Shitet apartament  1+1+1 ballkon + brryl pas spitalit iranian - tiranë | mundësi shumë e mirë banimi pasi është zonë e qetë dhe ka shkolla dhe institucione pranë.- apartament me hapësirë, ...

135,000 Euro

 • 130.00 m2
 • Kati 5
 • 3+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - 📍ministria E Jashtme (brenda Unazes)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - Shitet apartament 3+1+2wc dhe 2ballkone - ⭐me cmim te paperseritshem*⭐  te min. e jashtme (brenda unazes) pallat i ri  v. 2002 me ashensor -  (kati 5, me pamje) orientim jug-perendim dhe lindje...

550 Euro

 • 117.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 2+1+2wc (liq. I Thate - Rr. Peti) Pllt I Ri (k.5, Ashensor) Me Super P

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Jepet me qera super apartament 2+1+2wc (117 m2) tek liqeni i thate (rr. peti) ne pallat te ri me ashensor me cip | mobilim shume cilesor + kondicioner dhe sistem kaldajash | shtruar me parket nga brue...

750 Euro

 • 125.00 m2
 • Kati 11
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore)

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ 2 ballkone me siperfaqe 125 m2 (kati 11) ne bllok - perball ish juveniljes  // pallat i ri me ashensor dhe siguri te larte || banesa eshte e pabanuar me pare dhe e r...

100,000 Euro

 • 73.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - I Sapo Dale Ne Shitje: 2+1 ( Fusha E Ali Demit) Pllt I 2023 (kati 7, P

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - I sapo dale ne shitje: apt 2+1 (te fusha e ali demit) pllt i 2023 **perfundon ne qershor (kati 7, me pamje te lire) ndertim i standartit premium | planimetri perfekte, investim i sigurte | mundesi ble...

330 Euro

 • 65.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 1+1 I Sapo Rinovuar (fak. I Mjeksise - Rr. E Dibres, Artisti) Cdo Gje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Apartament 1+1 i sapo rinovuar (qsut - rr. e dibres- artisti) me cdo gje akull te re ** arredim cilesore | pllt i ri me ashensor  | dysheme parketi | elektro te reja | dh. gjumi e sapo kompletuar * t...

250 Euro

 • 92.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi me qera - I Pabanuar Me Pare: Kati 2 (2+1) I Nje Vile Afer Amerikan 3 (kombinat

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - E pabanuar me pare: kati i 2 i nje vile (pjeserisht i mobiluar) afer turgutit (kombinat - amerikan 3) rinovuar me cilesi te larte ndertimi - kuzhine dhe tualet i kompletuar -oborr shume i madh me mund...

146,000 Euro

 • 101.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Shitje Okazion: 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Pllt I V. 2015 - Apt

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Shitet ultra apartament 2+1+2wc+ 1 ballkon të madh - kopshti zologjik/ liqeni artificial - tiranë. | apartament perfekt me planimetri perfekte dhe me dritë natyrale ( me diell gjatë gjithë kohës...

850 Euro

 • Siperfaqa 71.00 m2
 • Kati 1
 • Tirane

📄 Ambjent biznesi me qera - Amb Open Space (71 M2) Mes Petro Ninit & Liqenit -- I Super Investuar,

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet me qira ambient open space 71 m² brutoo kompleksi nobisdhenbsp; midis petro ninit dhe liqenit artificial - rruga sami frashëri - tiranë- pallat shumë i mirë buzë rrugës me- ndriçim me ne...

Feature properties

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare: Kati 2 (2+1) I Nje Vile Afer Amerikan 3 (kombinat - Turgut) Kuzh, & Tu

146,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitje Okazion: 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Pllt I V. 2015 - Apt I Investuar & Mobil

380 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+kuzh. Me Vete +2 Wc & Garazh (astir - Yzberisht) Pllt I Ri | I Kompletuar | Parket - K

100,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

I Sapo Dale Ne Shitje: 2+1 ( Fusha E Ali Demit) Pllt I 2023 (kati 7, Pamje E Lire) Standar

139,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet: 2+1+kuzh. Me Vete+ 2wc & Verande (50m Ura E Tabakeve - Bulevard, Qender) Kati 2 -

245,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Penthouse : 4+1+2wc +1garderobe (astir – Ysberisht) (+4 Garazhe & 1depo) (s:203m2) Smar

106,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet 2+1+depo & 2bllk Brenda Unaze (rr. Riza Cerova - 4 Deshmoret) Or. Jug - P (kati 2)

73,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet: 1+1 ( Min. Jashtme- Brryl, Pas Sp. Iranian ) Kati 4, Jo I Fundit **53 M2 Neto - Or

520 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Brand New: 1+1 Fiks Te Selvia (aldenti - Qender) Pllt I Ri (kati 9, Me Pamje) Tot. I Inves

Me te preferuarat