Lista e pronave te reja

125,000 Euro

 • 69.00 m2
 • Kati 9
 • 1+1, Pa Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Shitet: 1+1 (myslym Shyri - Rr. Him Kolli, 450m Qendra) Pllt V 2010 (

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Shitet apartament 1+1 myslym shyri (rr. him kolli) pallat i ri i v 2010, kati 9 me ashensor | apt pjeserisht i mobiluar, me ndricim natyral shume te mire dhe hapesire te bolleshme | instalime dhe puni...

650,000 Euro

 • 690.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Okaz.: Vile 3 Kate - Teg (kompleksi Akacia 2) - (691m2 Ndertim. -1344m

Sauk, Tirane - Ne shitje super viledhenbsp; ne kompleksin akacia ii - vile ne zone rezidenciale te shtreses se larte - vila eshte vit ndertimi 2013 /dhenbsp; me parametrat me bashkekohore dhegt;dhegt;dhenbsp; -- ndr...

106,500 Euro

 • 94.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet 2+1+depo & 2bllk Brenda Unaze (rr. Riza Cerova - 4 Deshmoret) O

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Shitet apt 2+1+depo dhe 2 ballkone brenda unaze (rr. riza cerova - 4 deshmoret) zone sh. e mire - godine e ndertuar ne 2015 - hyrje me vete | cilesi shume e mire ndertimi | or. jug - perendim | 2 ball...

135,000 Euro

 • 118.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - 2+1+2wc **i Pabanuar Me Pare ( Don Bosko - Alb Market, Ne Krah) Pllt I

Don Bosko, Tirane - Shitet apt i pabanuar me pare: 2+1+2wc dhe bllk (don bosko - alb market, ne krah) vendodhje fantastike (5min ne kembe zogu i zi) pallat i v. 2008, me ashensor - 100% i ri dhe i investuar nga fillimi |...

210,000 Euro

 • 118.00 m2
 • Kati 9
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet: 2+1+2wc (square 21 - Rr. Kavajes, Pol. Bashkiake) K9, Me Pamje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Shitet ultra apt 2+1+2wc dhe ballkon ( kompleksi square 21  - rruga kavajës, ngjitur me policinë bashkiake ) apartamenti është në fazë ndërtimi, sapo ka përfunduar tulla ** afati përfundimit...

198,000 Euro

 • 300.00 m2
 • Kati 3
 • 4+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet Vile 3 Kateshe **ne Petrele (zaranike) Sip. Ndertimi 300 M2 & S

Zone Periferike, Tirane - Shitet ultra vilë me hipotekë në petrelë zaranikë ( 2 min nga restorant fustanella ) 3 katëshe | e ndërtuar së fundim ***cilësi maksimale | sipërfaqe ndërtimi 300 m2 dhe tokë total 1500 m2...

185,000 Euro

 • Siperfaqa 71.00 m2
 • Kati 1
 • Tirane

📄 Ambjent biznesi ne shitje - Shitet: Dyqan ( Ish Ekspozita - Myslym, Bulevard ) Kati 1, Fasade Xham

Lumi Lana/ Bulevard, Tirane - Shitet dyqan tek ish ekspozita ne afersi te berlintex - planimetri shume te rregullt me siperfaqe drejtekendeshe e rregullt , pa kolona , ne cepin e fundit tualeti. - qepen i brendshem , kondicioner c...

88,000 Euro

 • 74.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Apt: 1+1 (spitali Amerikan 3 - Golden Park) **mnd Konvertimi 2+1 -- Pl

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - Shitet apt 1+1 **mnd konvertimi ne 2+1 || kompleks me cilësi të lart ndërtimi (spitali amerikan 3 - golden park) pllt me cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri ideale dhe ndricim shume te mir...

88,000 Euro

 • 74.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet: 2+1 (spitali Amerikan 3 - Golden Park) * Pllt 2023, K4 - 2 Ash

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - Shitet apt 2+1 ne kompleks me cilësi të lart ndërtimi (spitali amerikan 3 - golden park) pllt me cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri ideale dhe ndricim shume te mire **jug - perendim | bal...

88,000 Euro

 • 74.00 m2
 • Kati 6
 • 1+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - 1+1+bllk (spitali Amerikan 3 - Golden Park) Pllt 2023, K6 - 2 Ashens.

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - Shitet apt 1+1 ne kompleks me cilësi të lart ndërtimi (spitali amerikan 3 - golden park) pllt me cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri ideale dhe ndricim shume te mire **jug - perendim | bal...

107,000 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 8
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet: 2+1 (spitali Amerikan 3 - Golden Park) Pllt 2023 - Cilesi Max.

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - Shitet apt 2+1 ne kompleks me cilësi të lart ndërtimi (spitali amerikan 3) pllt me cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri ideale dhe ndricim shume te mire **jug - perendim | ballkon i gjate d...

118,500 Euro

 • 85.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi ne shitje - Shitet: 2+1 ( Ali Dem - Fusha ) Pllt I 2023, K3 (ashensor) Planimetri

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Shitet 2+1-- ali dem (fusha - tr. elektrik) pallat i 2023 - me standart te larte ndertimi dhe planifikim ideal | planimetri ideale, hapesire e shfrytezuar ne maksimum | kati i 3 (me ashensor) *** ven...

400 Euro

 • 74.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 1+1 (perb. Delijorgjit - Rr. Kavajes) K.4, Ashensor - I Kompletuar: Mo

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Me qera: apartament 1+1+bllk, i bollshem dhe i mire investuar (perballe delijorgjit - rr. e kavajes) ballkon me pamje nga brenda pallatit pra i ndare nga zhurmatdhenbsp;q3996te dhenat e ndarjes:- 2 dh...

550 Euro

 • 85.00 m2
 • Kati 1
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Modern: 2+1+verande ( Ish Restorant Durresi ) K.1 - 100% I Ri & Invest

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Me qera: 2+1+verande - vendndodhje strategjike vetem 7 min nga qendra dhe me lidhje direkt me blv e ri dhe medresene- apartament i investuar ne detaje dhe me pajisje luksoze-mundesi parkimi para palla...

Feature properties

38,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

2+1 (brenda Kmp. Mangalem - Ali Dem) Pllt V 2021 - I Ri & I Kompletuar: Dh. Gj Me Parket,

89,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1+kuzh. Vec (ish Rest. Durrësi -pas Raiffesien) K.4, Jo I Fundit **76m2 Neto - Bosh | O

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 **totalisht I Ri (afer Shk. Se Baletit - Rr. Elbasanit) Arredim Premium, Elektro A++,

125,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet: 1+1 (myslym Shyri - Rr. Him Kolli, 450m Qendra) Pllt V 2010 (k.9, Ashensor) Or. J

183,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet: 2+1+2wc (pas Amb Amerikane - 4min Rr. Elbasanit) Pllt I V. 2023 - Faze Parketi - 1

124,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet: 3+1+2wc ( Astir - Bar Artisti ) *pllt I Ri (k3, Ashensor) - Or. Jug - L

70,500 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

New ** Apt: 1+1 ( Ali Dem - Fusha / Tr. Elektrik ) Pllt I V. 2023 (mnd. E Limituar) Kati 8

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1+2wc ( Eleonora - K. E Diellit ) I Kompletuar: Parket, Kondicioner -- Elektrosh. Fu

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+bllk ( Sh. Willson - Posta 8 ) K.3, Ashensor | I Kompletuar: Mobilim Cilesor, Sis. Chi

Me te preferuarat