Tel. 0674749032
Ambjent biznesi me qera - Ambient per zyra ne Bllok (Vesa Center) Pllt. i Ri *Ashensor (BOSH) Kondicioner


Pagesa 300 Euro
Siperfaqa 20.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Abdyl Frasheri Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 18/03/2023 18:49 Post ID: 110552 Lexime 63

Jepet me Qera Ambient për zyra 20 m2 në Bllok  - Rruga Abdyl Frashëri - te Pallati i Porcelanozës - Kati 4 - Me Pamje nga Sheshi Willson dhe Vesa Center - Ambienti jepet Bosh, është me kondiconer  **Korridori dhe Tualeti i Perbashket


Q3788


Të dhënat e ndarjes 


- 2 ambiente pune

- 1 Tualet

- 1 korridor dhe Tualet i Perbashket


- Sipërfaqe Total : 20 m2

- Kati : 4

- Pallat i Ri me ashensor : 2009

- Katet e Pallatit : 10


- Zona ndër më të mirat për të zhvilluar biznesin 

- Zyra është e investuar dhe me shumë dritë 

- Ballkoni është me hapësirë 

- Çmim shumë i mirë dhe çdo gjë është super ÇMIMI : 300 Euro - NETO  ( pa përfshirë taksat ) 


Për më shumë kontaktoni ne whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 110552

Me te preferuarat