Tel. 0674749032
Ambjent biznesi me qera - Amb Biznesi te Kullat Binjake **Ideal per Zyra - Qender Biz. me Roje | 2 Post Parkime *Pages Extra


Pagesa 3,900 Euro
Siperfaqa 200.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 20/09/2022 18:37 Post ID: 83292 Lexime 6

Jepet Me Qera Ambient Biznesi - Kati 0 ( Dyqan ) Tek Kullat Binjake Në Qendër Të Tiranës, ( Bulevardi Dëshmorët E Kombit) - Ideal Për Banka, Institucione Financiare, Zyra, Apo Cfarëdolloj Aktiviteti Tjetër! - Ambienti Eshtë Në **Qendër Biznesi Me Roje Dhe Mirëmbajtje 24h.


***Ka Plus 2 Vende Parkimi Jashtë, Te Rezervuara Në Bashki, Nëse Ambientit Do Ti Duhet 2 Poste Parkimi***Q3450


Ndarjet E Ambienteve:


- 1 Sallë E Madhe

- 4 Dhoma Më Vete 

- 1 Korridor I Gjerë

- 1 Tualet ( Mundësi Për 2 Tualete)


Extra: 


 - Ambienti Eshtë Ideal Për Banka, Institucione Financiare, Zyra, Apo Cfarëdolloj Aktiviteti Tjetër! 

- Ambienti Eshtë Në Qendër Biznesi Me Roje Dhe Mirëmbajtje 24h.

- Ka Plus 2 Vende Parkimi Jashtë, Te Rezervuara Në Bashki, Nëse Ambientit Do Ti Duhet 2 Poste Parkimi! 


- Ka 1 Hyrje, Ambienti ( 1 Nga Para Për Klientët Dhe Një Hyrja Nga Mbas Për Stadit E Biznesit ! 


- Vendodhja Është Premium Në Tiranë! 
Cmimi: 3,900 Euro Në.Muaj Neto/ (Pak I Diskutueshëm)


Tel Ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 83292

Me te preferuarat