Tel. 0674749032
Ambjent biznesi ne shitje - Dyqan Ne Pozicion Strategjik, Buze Rr. Kryesore (Rruga E Dibres - Kompleks Halili) Fasade Xhami


Pagesa 450,000 Euro
Siperfaqa 76.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 17/09/2021 02:31 Post ID: 45423 Lexime 22

Shitet Dyqan Pozicion Strategjik Buze Rruge Kryesore Te Rruga E Dibres - Tek Kompleksi Halili - Vendndodhja Eshte Perfekte Pasi Eshte Nje Nga Rruget Me Me Trafik Te Larte Kembesoresh Ne Tirane 


Q2915


Sip: 76.2 M2


- Dyqani/Ambienti Eshte Ideal Per Lokal, Banke, Klinike, Show Room  Pasi Eshte E Gjitha Me Fasade Xhami 

- Lartesia Eshte 3.9 M Dhe Gjeresia E Fasades Se Dyqanit Eshte 6.9 M


- Sip Neto E Dyqanit Eshte 76.2 M2 

- Sip. E Trotuarit Qe Mund Dhe Eshte Shfrytezuar Per Lokal Eshte Rreth 18 M2


- Eshte Ideale Si Mundesi Invsstimi Pasi Eshte Nje  Ambient Qe Nuk Ka Qendruar Asnje Moment Bosh, I Pa  Dhene Me Qera, Prej Vendndodhjes Ideale Dhe Jo Vetem. 


Cmimi: 450,000 Euro


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 45423

Me te preferuarat