Tel. 0674749032
Truall ose Toke - Toke (3050 m2) buze Rruge Kryesore **Berzhite, Pas Palmanoves - Intensitet 0.3 (Mnd te Ndertohen 4-5 Vila (2 Kateshe) Qetesi dhe Gjelberim


Pagesa 260,000 Euro
Siperfaqa 3.00 Dynym (Ose 3000 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Rruga Berzhite Palmanova - Harta
INFO Data: 21/09/2022 14:07 Post ID: 83384 Lexime 26

Shitet  Tokë Buzë Rrugës Kryesore Bërzhitë - Pas Palmanovës ***3050 m² me hipotekë tokë arë ( tokë e kuqe ku mund të ndërtohet ***Intensitet 0.3 -- Mund te Ndertohen 5 - 6 Vila (2 Kate)  - Qetësia absolute  Q3454


- Sip: 3050 m2

- Intensitet: 0.3

- Mundesi Ndertimi per 5 - 6 Vila


EXTRA: 


- Lartësi e ndërtimit deri në 2 kate 

- Buzë Rrugës Krysore

- Aktualisht Arë ka pamje të lirë mbi kodrën dhe nga autostrada

- Qetësia absolute 

- Me Hipotekë 

- Sipëfaqe 3050 m²

- Një nga zonat më të mira dhe më të qeta për të ndërtuar, mundësi ndërtimi deri në 5 6 Vila 

- Mundësi Ndërtimi kapanoni ose Fabrike Shkolla etj
Cmimi: 260,000€


Tel ose WhatsApp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 83384

Me te preferuarat