Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Ultra Apt 2+1+ 2Bllk - Te Eleonora (Kodra e Diellit) - I Bere Per Vete | Ashensor | Pamje Fantastike


Pagesa 380 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 109.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 19/11/2020 15:49 Post ID: 21594 Lexime 51

Ultra Apartament 2+1+ 2 Ballkone - Te Eleonora Sa Kalon Autostraden - Apartament I Bere Per Vete 2 Vite Shtepi - Cdo Gje Cilesore : Mobilimi , Elektroshtepiaket Etj


Q2489


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Soxhorno + Kuzhine 

- 1 Tualet

- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Korridor 

- 2 Ballkon 


- Sip Totale: 109 M2 

- Sip Neto : 100 M2

-       Sip Perbashket : 9 M2

- Kati: 4

- Katet E Pallatit: 6

- Pallat : I Ri 

-       Vitit Ndertimit : 2009 Karakteristika : 


- Ultra Apartament 2+1+ 2 Ballkone 

- Te Eleonora Sa Kalon Autostraden 

- Apartament I Bere Per Vete 2 Vite Shtepi 

- Cdo Gje Cilesore : Mobilimi , Elektroshtepiaket Etj ✅


🔸️- Soxhorno Me Hapesire Ndericim Natyral Dhe Artificial


- Me Kend Lekur 1500€ , Tavane Te Varura Dhe Spote 

- Me Kondicioner Te Marr Nga Greqia 

- Me Dalje Ne Ballkon Me Pamje Na Parku I Gjelberuar I Eleonores 

- Dritare Dopio Xham Plastiko Me Izolim Akustik , Termik + Rrjeta Dhe Grila 


🔸️- Kuzhina Me Kundrabufe Te Re , Elektroshtepiaket Te Gjitha Bosch Gjermane : Pianura , Soba , Aspiratori , Mikrovali , Friogriferi Etj


🔸️- Dhomat E Gjumit Te Kompletuara Te Dyja Me Krevat Dopio Dhe Dysheke Te Rinje 

- Me Grila Persiane , Dritare Dopio Xham Dhe Dhomat Kane Pamje Te Mrekullushme Mbi Qytetin E Tiranes 

- Nje Nga Dhomat Eshte Me Dalje Ballkon . 

- Dollap Te Medhenje Me Rreshitje 

- Me Kondcioner Te Dy Dhomat 

- Dekoruar Me Leter Murale 🔸️- Tualeti 


- Me Hidrosanitare Cilesore , Pasqyre E Madhe , Bolieri I Ri Dushi Ariston 

- Me Ajerim Natyral 


🔸️- Ballkonet 

- Thjeshte Te Mrekullushem , Me Hapesire 😇


🔸️- Pallati I Ri Asnje Demtim Na Termeti Cdo Gje Perfekte , I Mire Administruar

- Pallat Me Pak Banore Dhe Familjare 


🔸️- Facalitetet E Zones : 


- Zona E Eleonores Eshte Nje Zone E Qete , Me Ajer Te Paster Dhe Me Parqe Te Gjelberuara 


- Marketet I Ka Afer Si Market Aldi , Big Market , Fruta Perime 


- Institucione Si Minibashkine , Universitetin Marlin Barleti Etj , 


- Lokale Si : Da Capo , Casa Blanca , Amour Bar 


- Pra Cdo Gje Mund Ti Besh Ne Kemb Pa Pasur Nevoje Per Makine , Persa I Perket Parkimit Ne Zone Mund Te Gjesh Me Lehtesishte Parkim Se Ne Zona Tjera Tiranes 


- Zona Gjithashtu Ofron Pamje Te Bukur Mbi Qytetin 🔸️- Akses Me Transport Publik : 


- Persa I Perket Transportit Ne Zone Kalon Urbani I Kodres Diellit & Selites 


- Akses Tjeter Eshte Qe Ka Autostraden 200 M Afer Ku Mund Ke Shume Akses Per Tu Lidhur Me Liqenin Autostraden Tirane Elbasan , Pallatin Me Shigjeta , Astirin , Vasil Shanto , Komune , Kristal Center , Pa Qene Nevoja Per Te Hasur Trafikun E Tiranes Cmimi: 380 € * I Diskutushem ✅Per Me Shume Info Kontakt Ne Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 21594

Me te preferuarat