Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Apt 1+1 me Kuzhine me Vete (75 m2) ne Ali Dem (Zgara Korcare) i Mobiluar | Kondicioner


Pagesa 250 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Kont Leopold Bertold, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 21/12/2020 20:33 Post ID: 23593 Lexime 93

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne Ali Dem (Zgara Korcare) Zone Shume e Mire | i Mobiluar | Kondicioner | Hapesire me Strukture te Rregullt dhe Ndricim Perfekt | Kuzhine e Ndare nga Salloni | Dhome Gjumi e Kompletuar | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instaliemet te Gjitha Funksionale


Q2546


Te dhenat e ndarjes:


- 1 SALLON + KUZHIN 

- 1 DHOMA GJUMI 

- 1 TUALET

- 1 KORRIDOR


- SIP TOTALE:75m2

- KATI:3

- KATET E PALLATIT: 5


KARAKTERISTIKA:


- APARTAMENT  1+1 NE SUPER POZICION

- NE RRUGE KRYESORE MBI ZGAREN KORCARE ( ALI DEMI)

- DALJE DIREKT NE UNAZE 

- 3 MIN LARGE MARTENITETI TE RI 

- LAGJE SHUME E MIRE E QETE 

- CDO KOMODITET AFER( SHKOLLA ,LOKALE PER FEMIJE ,BIG MARKET ,KMY.


- APARTAMENTI ME NJE STRUKTURE SHUME TE RREGULLT

- KUZHINA E NDARE NGA SALLONI 

- KORRIDOR HYRESE ME DOLLAPE TE MEDHENJ

- KUZHINA ME DRITARE ME VETE

- SALLONI SHUME I BOLLSHEM

- TAVOLIN NGRENIE KARRIKE 

- DHOMA E GJUMIT ME DOLLAP SHUME KOMOD 

- KREVATI I BERE ME POROSI

- PRAP TE PJESA SALLONIT SHUME RAFTE

- HYJA KA SHUME DOLLAPE ( MUNDESI TE MBANI SHUME GJERA)

- TUALETI GJITHASHTU AJRIM NATYRAL


- ELEKTROSHTEPIAKET TE GJITHA FUNKSIONALE NGA MARKAT ME TE MIRA ( BEKO.LG)Cmimi: 250 Euro 


*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ


Tel ose WhatsApp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 23593

Me te preferuarat