Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Liqeni Artificial - 1+1+Bllk+ Garazhd (Parkim per 2 Makina) ne Cmim - Apt i Pabanuar me Pare / Pallat i Ri


Pagesa 500 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Eduard Mano, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 05/04/2021 22:56 Post ID: 30385 Lexime 52

Super Apartament Për Qera 1+1 Me Ballkon Te Zona Liqenit Artificial - Rruga Eduard Mano, Pas Hotel Unik (Gambero) - Apartamenti Është Totalisht I Ri I Shtruar Me Parket Dhe Është I Pabanuar - Apartamenti Gjithashtu Në Çmim Ka Dhe Dy Poste Parkimi (Garazhd I Madh Me Qepen Që Hapet Me Pult) Kati -1- Apartamenti Jepet I Kompletuar, Dyshek I Ri I Papërdorur 


Q2694


Të Dhënat E Ndarjes 


- 1 Sallon + 1 Kuzhinë

- 1 Ballkon ( Që Lidhet Me Të Dy Dhomat)

- 1 Korridor

- 1 Tualet ( Me Aspirim)

- 1 Dhomë Gjumi 


- Sipërfaqja Totale : 85 M2 

- Sipërfaqja Neto :  78 M2

- Pallati I Ri

- Vit Ndërtimi : 2015

- Kati : 2-të 

- Orientimi : Lindje 70 % 


Karakteristika: 


- Pallati Është Shumë Cilësor Me 1 Ashensor, Me Lulishte Oborr I Përbashkët Etj 

- Ka Çdo Fasilitet Afër Si: Kopësht, Shkolla, Lulishte, Framaci, Spitale Etj

- Zona Është Shumë E Preferuar Dhe E Qetë E Tiranës, Ka Çdo Fasilitet Të Mundshëm Për Të Jetuar. 

- Apartamenti Është Shumë I Ngrohtë

- Transporti Publik Është Shumë I Aksesushëm

- Kubaturë Perfekte 

- Ndriçim Perfekt 

- Ballkon I Gjerë Shumë Relaksues 


Cmimi: 500 € ( Me Garazhd Për Dy Makina) 


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 30385

Me te preferuarat