Tel. 0674749032
Shtepi me qera - 1+1+Bllk, Ne Vendodhje Perfekte ( Qender * Selvia) - Pallat I Ri Me Ashensor | Arredim Cilesore (Kondicioner)


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 01/06/2021 08:34 Post ID: 36380 Lexime 59

Apartament  1+1+Ballkon, Në Vendodhje Perfekte ( Qëndër * Selvia) - Pallat I Ri Me Ashensore | Arredim Cilësorë (Kondicioner) | Dhome Gjumi Me Dysheke Cilesore - Tualet Me Hidrosanitare Te Reja


Q2802


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhomë Gjumi

- 1 Sallon

- 1 Tualet

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon

 

- Sip Totale: 70 M2

- Sip Neto: 60 M2

- Kati: 3

- Katet E Pallatit: 10

- Pallat: I Ri 

- Viti I Ndertimit: 

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


• Apartament  Me Vendodhje Shumë Të Mirë• 2 Min Larg Qëndrës***


• Hyrje Me Strukturë Të Rregullt

• Apartament Me Arredim Komod


• Kondicioner Në Dhomën E Gjumit

• Apartament I Shtruar Me Pllake Cilësore

• Korridor Me Hapsirë Të Bollshme Dhe Lidhës Midis Dhomës Së Gjumit  Dhe Sallonit Të Ndenjes

• Dhoma E  Gjumit Me Strukturë Të Rregullt  Dhe Dyshek Cilësorë


• Tualet  Me Hapsirë Të Madhe, Hidrosantiare Cilësore Dhe Aspirim

• Fasilitet Me Rrugen Kryesore, Qëndër, Shkolla, Kopsht, Supermarket, Farmaci, Urban, Bar/Restorant, Etj...


Çmimi : 300 Euro  (I Padiskutueshëm *)


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 36380

Me te preferuarat