Tel. 0674749032
Shtepi me qera - 1+1 I Madh Ne Super Vendodhje - Ali Dem ( Qetesi, Rrethohet Me Gjelberim Ne Gjitha Anet) Me Cdo Komoditet


Pagesa 270 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 55.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Idriz Dollaku Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 07/09/2021 14:00 Post ID: 43857 Lexime 1024

 Apartament 1+1  Ne Super Vendodhje ( Qetesi, Rrethohet Me Gjelberim Ne Gjitha Anet) Me Orientim Lindje Dhe Me Cdo Pajisje Elektrshtepiake A+++ ( Harxhojne Shume Pak Energji) Me 2 Kondicionere Te Sapo Vene Fare Te Paperdorur


Q2912


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Sallon 

- 1 Dhome Gjumi

- 1 Tualete

- 1ballkon- Sip Totale: 55

- Sip Neto (E Brendshme) :55

- Kati:4

- Katet E Pallatit: 5


Karakteristika:


- Apartamenti Sapo Eshte Lyer, Pastruar Dhe Sistemuar 

- Apartamenti Eshte I Bere Si Per Vete ** Jetuar Vetem Pak Nga Pronaret E Shtepise Qe Jane Jashte Shtetit 


- Mobilimi Eshte Ne Gjendje Shume Te Mire, Marka Cilesore Dhe Cdo Gje Funksionale

- Cdo Pajisje Elektroshtepiake Eshte A+++ Qe Jane Super Ekonomike Dhe Harxhojne Pak Energji 

- Sapo Jane Vendosur 2 Kondicionere Marka" Fujitsu" Inverter Ekonomike, Te Paperdorur Fare *


- Orientimi I Apartamentit Eshte Lindje ( Ka Plot Drite Natyrale ) 


- Shtepia Nga Gjithe Anet Rrethohet Nga Gjelberimi I Oborreve Te Vilave Dhe Shtepive Private Perrreth


- Dyer Dhe Dritare Jane Dopio Xham Dhe Me Rrjete Mbrojtese Dhe Me Grille 

- Rifiniturat Jane Te Reja Dhe Shtepia Te Jep Ndjesi Shume Te Mire, Te Ngrohte, Ambient I Rregullte Familjar - Kuzhina Dhe Soxhorno E Kompletuar Me Pajisje : 

Pianur "Schot", Frigorifer Dykatesh "Samsung" , Tv 42 Polesh "Sharp", Lavatrice "Protex Aeg", Fshese Me Korent-tualet Me Hidrosanitare Cilesore Dhe Me Ajrosje Natyrale 

- Apartament Me Uje 24 H( Pa Orare) 


-fasilitet Te Gjitha Afer Me Supermarket, Urban, Spitale, Furre Buke, Oshee, Banka Etj. Cmimi: 270 Euro


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 43857

Me te preferuarat