Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Totalisht i RI *1+1 me PAMJEN me fantastike --Rr. e Kavajes/ Policia Bashk. >> Brunes/Veka **Gjerma.


Pagesa 420 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 11
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhedin Llagani Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 24/09/2021 15:42 Post ID: 46064 Lexime 314

Jepet me QERA *** Apt 1+1 me Ballkon ( Sip. 65 m2) me PAMJEN me Fantastike| Rruga e Kavajes- Policia Bashkiake | me Super Ndricim te Larte Natyral- Lindje | Mundesi PARKIMI perhere poshte Pallatit| Parket Ac5 BRUNES | Stil Bashkekohor- Totalisht i RI | Dritare Dopio Xham Gjermane VEKA|  Elektroshtepiake te REJA | Me shume Hapsire per Dollape | Super e Sistemuar | Disenjuar me Arkitekt 


Q2934


Te Dhenat e Ndarjes: 


- 1 Soxhorno + Kendi i Kuzhines

- 1 Dhome Gjumi

- 1 Tualet

- 1 Ballkon 


Sip. Totale : 65 m2

Sip Neto: 58 m2

Kati 11  I Fundit me SUPER PAMJE

Pallat i RI

Ashensor: 2 Ashensore 


Karakteristikat 


- Apartament me QERA me Cdo gje te RE/ Dizenjuar me Arkitekt/ Investimet me Cilesore 

- Ndodhet te Rruga e Kavajes- mbrapa Policise Bashkiake (Xhangolli ) 

- Ndodhet ne Pallat te ri Extra Cilesor , nje nga ndertimet me te mira ne zone 

- Mobilim BAshkekohor, shume pak i banuar 

- Ka MUNDESI PARKIMI gjithmone poshte Pallatit --pa pagese 


-Shtruar me PARKET cilesor Ac5 i BRUNES 

- Dyer dhe Dritare jane Dopio Xham VEKA Gjermane  me 3 Hapje ( izolim maksimal i zhurmave )

- Pajisur me 2 KONDICIONERE Ekonomike Inverter "Hyndai"

- SMART TV I Ri 

- Elektroshtepiake te Reja ( Frigorifer, Furre, Pianure, Aspirator) te markes "Tecknotek" Cilesore 

- Lavatrice e Re 7 KG Ekonomike 

- Hidrosanitaret e REJA ****** - Pallat i RI, Ndertim Cilesor dhe ka Administrim Perfekt dhe Korrekt 

- Hyrja e Pallatit e siguruar me Kamera

- PAjisur me 2 Ashensore 

- Pallati para 2 muajsh eshte lyer dhe veshur me Grafiatio, per Extra Izolim Termik 

- Zone shume e sistemuar, prane me Square 21 Ndertim GJigand, Delijorgjin, Vasil Shanton etk 

- Cdo Fasilitet eshte direkt aty prane ( Pasticeri Furre Buke 24 H ne hyrje, Supermarkete, Qendra, Restorante Linja Urbani Etj) 


Cmimi: 420 Euro 


PARADHENIE : 1.5 muaj 


Tel ose WhatsApp: 


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 46064

Me te preferuarat