Tel. 0674749032
Shtepi me qera - 1+1 te Kopshti Botanik (Conadi) Pllt i Ri me Ashensor || i Kompletuar (KONDICIONER) Elektro. Cilesor


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 1+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 78.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Shyqyri Brari, Tirane, Shqiperia - Harta
INFO Data: 21/09/2022 15:52 Post ID: 83416 Lexime 249

Jepet me Qera Apartament 1+1+Ballkon te Kopshti Botanik (Conadi) Zone Shume e Preferuar || Pllt I Ri me Ashensor || Mobilim Cilesore || Hapesire e Bolleshme || Kondicioner || Kuzhine e Kompletuar me Pajisje Cilesore || Dhome gjumi ku Do Vendoset Dysheke i Ri || Tualet me te Gjitha Hidrosanitaret || Te Gjitha Instalimet Funksionale


Q3454


Te dhenat e ndarjes:


- 1 dhoma gjumi

- 1 sallon + 1 kuzhine

- 1 tualet

- 1 korridor 

- 1 ballkon


- SIP TOTALE: 78 m2

- SIP Neto: 68 m2

- KATI: 3

- KATET E VILES: 7

- Viti I ndertimit: 2014

- ASHENSOR: Po


Karakteristika: 


- Totalisht e Mobiluar

- E lyer dhe e rregulluar

- Pajisjet te gjitha shume te mire

- Dysheku do vendoset i ri


- Pamje Panoramike e paster

- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes

- Orientimi:P

- Me pajisje ne gjendje shumë të mirë

- 1 kondicioner i madh inverter
Cmimi: 350 euro


*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 83416

Me te preferuarat