Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitje OKAZION: 2+1+2wc (Kop. Zoologjik - Liqeni) Pllt i V. 2015 - Apt i Investuar & Mobiluar **JUG


Pagesa 146,000 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 101.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Kopshti Zoologjik, Tirame, Albania - Harta
INFO Data: 18/03/2023 12:14 Post ID: 110171 Lexime 89

Shitet ULTRA apartament 2+1+2Wc+ 1 Ballkon të madh - Kopshti Zologjik/ Liqeni Artificial - Tiranë. | Apartament Perfekt me Planimetri Perfekte & me Dritë Natyrale ( me Diell gjatë gjithë kohës ) Orientimi Jug Lindje Perëndim  ** I Investuar dhe Mobiluar - Zona super e qetë dhe pamje relaksuse mbi Koshtin Zologjik dhe Gjelbërimin e Sauk 


Q3787


TË DHËNAT E NDARJES 


- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Sallon + Kuzhinë 

- 2 Tualete ( 1 nga tualetet me dritare) 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- SIP TOTALE  : 100.53 m²

- SIP NETO : 85.57 m²  

- KATI : 4

- KATET E PALLATIT : 7 

- ASHENSOR : PO ( me çip 5 vendësh)

- VITI NDËRTIMIT : 2014 - 2015 


Karakteristika: 


- Zona ndër më të preferuarat në Tiranë. Akses Dirket në Autostradë dhe zonat Kryesore të Tiranës.

- Ajër i pastër dhe qetësi absolute.

- Mundësi e mirë investimi për dhënie me qira & banimi

- Salloni është i kompletuar me kënd, dalje ballon dhe me shumë dritë, kondicioner 12 elektrolux dhe tv.

- Kuzhina e kompletuar me frigorifer samsung, pianurë, sobë, lavastovilje, mikroval etj 

- Tualetet të bollshme, të investuara ( njëri me dritare) 

- Korridori dhe Ballkoni i bollshëm

- Dhomat e Gjumit të Kompletuara. 


-Çmimi okazion ( pallati ngjitur që do filloj një gropë është me 1500€/m², zona përreth shet 1500€/m² - 2200€ m²  ( në zonë nuk para ka apartamente në shitje ) çmimi është i padiskutushëm. ÇMIMI :146,000€ ( i Padiskutushëm )  - Për më shumë info kontakt në Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 110171

Me te preferuarat