Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet Apartament 2+1+2WC+Kuzhine me Vete, afer Zogut te Zi (Super Lokacion) Perfekt per Investim


Pagesa 85,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 101.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 26/10/2020 13:33 Post ID: 20267 Lexime 427

Shitet Ap. I Vecant 2+1+ 2 Tualete +Kuzhine Me Vete Tek Afer Zogut Te Zi


Kati 5  Ne Nje Nga Zonat Me Te Preferuara Per Banim Apo Investim. Ap. Me Pamje Panoramike Te Lire, Me Diell, Ne Nje Nga Lagjet E Preferuara Te Tiranes Me Qeresi Absolute 

Por Ne Te Njejten Kohe Nje Nga Lagjet Me Qendrore Te Tiranes.

Variant Shume I Mire Per Banim Dhe  Perfekt Per Investim Per Qera Afatgjate Apo Afatshkurter. 


Q2430


Ndarjet E Dhomave:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Kuzhine 

- 2 Tualete

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Hipoteke : Po

- Sip Totale: 101 m2

- Sip Neto (E Brendshme) :96 m2

- Kati: 5 

- Katet E Pallatit: 5

- Viti I Ndertimit: 1978


Karakteristika: 


- Pllaka

- I Sapo Lyer

- Me Shume Diell

- Dritare Dobjo Xham

- Taraca Totalisht E Izoluar

- Dhomat E Apartamentit Jane Shume Te Larta Dhe Izolimi Eshte Fantastik Kjo Ben Qe Mos Te Ndihet Fare Nxetesia

- Zona Perfekte Afer Rrethrrotullimit Tek Zogu Zi 

- Apartamenti Ka Shume Drite.


- Kondicioner :Po

- Shitet Bosh

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi: J-l

- Me Pajisje Ne Gjendje Shume Te Mire

- Zona Eshte Nje Nder Me Te Preferuarat Ne Tirane , Zone Jashte Mase Qendore, Dhe Me Nje Qetesi Absolute

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare.

 

- Fantastike Per Investim, Per Ta Dhe Me Qera Afatgjate Apo Afat Shkurter


- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje Kopesht, Shkolle, Lulishte Etj. 

- Tualetet  Me Dritare 

- Sanitare Shume  Cilesore 


- Instalime Elektrike Cilesore Te Reja

- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore

- Facilietet Afer Te Gjitha 

- Akses Me Transport Publik , Dhe Shume Afer Qendres


Cmimi: 85,000 Euro 


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 20267

Me te preferuarat