Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Mundesi per Nje Jetese Komode: 3+1+ 2WC+ GARAZHD - NE ASTIR (KOMPLEKSI ME I MIRE NE ASTIR VILA L)


Pagesa 99,900 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 124.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Shariza, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 20/11/2020 13:37 Post ID: 21643 Lexime 63

ULTRA APARTAMENT 3+1+ 2 WC + GARAZHD- TE ASTIRI KOMPLEKSI ME I MIRE ASTIRI VILA L ✅- APARTAMENT I BERE PER VETE - CDO GJE CILESORE : - SHITET BOSH me GARAZHD


Q2490


Te dhenat e ndarjes:


- 1 Soxhorno + Kuzhine 

- 2 Tualet

- 3 Dhoma gjumi 

- 2 Korridor 

- 1 Ballkon 


- SIP TOTALE: 123.7 m2 

- SIP NETO : 115.8 m2

- SIP PERBASHKET : 7.9 m2

- KATI: 5

- KATET E PALLATIT: 8

- Pallat : i Ri 

- Vitit Ndertimit : 2010


Karakteristika : 


- ULTRA APARTAMENT 3+1+ 2 WC + GARAZHD

- TE ASTIRI KOMPLEKSI ME I MIRE ASTIRI VILA L ✅

- APARTAMENT I BERE PER VETE 

- CDO GJE CILESORE : 

- SHITET BOSH me GARAZHD

💕DETAJE TE INVESTIMIT💕


*- Parketi ka kushtuar diku 7000 euro dru lisi i ardhur posacerisht nga Norvegjia. Dhe ne fabriken ku esht marre para se te ta shesin investigojn kushtet klimaterike qe te mos ndryshoje me kalimin e kohes as edhe nga lageshtira

- Dyert jan druri

- Kabina e Dushit realisht ka vajtur 400 euro se na i beri e njejta firme qe na beri dritaret 5500 .*


🔸️- SOXHORNO ME HAPESIRE NDRICIM NATYRAL DHE ARTIFICIAL

- I SHTRUAR ME PARKET DRU LISI AC5 NGA ME CILESORET , SISTEM NGROHJE FTOHJE INVERTER 

- ME DALJE NE BALLKON DRITARET JANE TRIPLEKS XHAM TERMIKE , IZOLIMI AKUSTIK 100% 


🔸️- KUZHINA ME KUNDRABUFE TE RE ELEKTROSHTEPIAKET TE GJITHA ELEKTROLUX : PIANURA , SOBA , ASPIRATORI , MIKROVALI , FRIOGRIFERI ETJ


🔸️- 3 DHOMAT E GJUMIT ME HAPESIRE TE MIRE TE SHTRUARA ME PARKET 

- ME GRILA PERSIANE , DRITARE TRIPLEKS XHAM 

- ME KONDCIONRER TE 3 DHOMAT 

- DEKORUAR ME LETER MURALE 


🔸️- 2 TUALETE 

- ME HIDROSANITARE CILESORE , PASQYRE E MADHE , BOLIERI I RI DUSHI ARISTON 

- ME AJERIM NATYRAL & ASPIRATOR 

- ME HIDROMASAZH


🔸️- BALLKONI 

- THJESHTE TE MREKULLUSHEM , ME HAPESIRE 😇


🔸️- PALLATI I RI ASNJE DEMTIM NA TERMETI CDO GJE PERFEKTE , I MIRE ADMINISTRUAR

- PALLAT ME PAK BANORE DHE FAMILJARE 


🔸️- FACALITETET E ZONES : 

- ASTIRI Eshte nje nga zonat me te reja te tiranes dhe po zhvillohet ne ritme shume te shpejta , cdo gje eshte drejte stabilizimit , kompleksi vila L eshte nga me cilesoret ne zone per cilesine e ndertimit izolimeve termike dhe akustike , ku brenda kompleksit mbizotron vetem qetesia dhe parqet e gjelberuara ku lozin femijet , faciliteti i kompleksit eshte qe cdo gje i ke aty si : MARKETET , LOKALET, FAST FOOD , FARMACI , PARUKERI , EDHE CDO LLOJ DYQANI TJETER 

- Gjithashtu ka afer SPITALET ME TE MIRA NE SHQIPERI SI HYGEA & AMERIKAN 3 

- QENDREN E MADH TREGTARE CASA ITALIA & QTU 


🔸️- AKSES ME TRANSPORT PUBLIK : 

- Persa i perket transportit ne zone kalon urbani i YZBERISHTIT - QENDER 

- Apartamenti ndodhet 3 KM LARG QENDRES

- Akses tjeter eshte qe ka autostraden afer ku mund ke shume akses per tu lidhur me autostraden Tirane - DURRES ( pa hasur trafikun ) Duke u rregulluar autostrada do kete me shume akses te lidhet me autostraden tirane elbasan , duke vizituar zonat e tiranes si laprake , fusha aviacionit , pallati me shigjeta , kristal center , liqenin , kopshtin zologjik me makine ne kohe rekord 


🔸️ - GARAZHDI - Ben qe te parkosh lehtesisht dhe te ndihesh shume komod ne pallat gjithashtu ka dhe DEPO


🔸️- Nje mundesi e mire e te jetuarit komod


Cmimi: 99.900 € ✅


Per me shume info kontakt ne whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 21643

Me te preferuarat