Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Apartament 2+1+2WC (BLLOK - Juvenilja) Akull i Ri & Super Investim - Parket Ac4, Mobilim me Porosi


Pagesa 189,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 21/11/2020 00:17 Post ID: 21686 Lexime 50

- APARTAMENT NE SHITJE FANTASTIK NE ZONEN ME ELITARE TE TIRANES - NE BLLOK - APARTAMENTI ESHTE 2+1+2WC & BALLKON- I RIKONSTRUKTUAR 100% - I PABANUARE - MOBILIM I GJITHI I RI DERI NE DETAJE - MUNDESI E MIRE E TE JETUARIT TE SHTRESES SE LARTE DHE INVESTIM I MIRE NE PASURI PALUAJTSHME 


Q2492


Te dhenat e ndarjes:


🔸️- 1 Soxhorno + 1 Kuzhine 

🔸️- 2 Dhome gjumi 

🔸️- 1 Korridor

🔸️- 2 Tualet 

🔸️- 1 Ballkon 


🔸️- SIP TOTALE: 100 m2

🔸️- SIP NETO : 87 m2

🔸️-   SIP PERBASHKET : 13 m2

🔸️- KATI: 8

🔸️- KATET E PALLATIT: 10

🔸️- Pallat : i Ri

🔸️- Viti ndertimit : 2003


Karakteristika : 


🔸️- SOXHORNO 

- Me parket ac4 i sapo lyer 

- Ndricim Leed 

- Kendi i paperdorur me porosi 

- Me perde te marra me porosi 

- Dritare dopio xham + Grila me pamje nga lindja

- Dekoruar me leter murale


🔸️- KUZHINA 

- Me kundrabufe te re te pa perdorur 

- ndricuar me spote dhe sistem leed 

- Tavoline ngreneje + 4 karrike 


🔸️- DHOMAT E GJUMIT 

- Te shtruara me parket 

- Me dritare dopio xham plastiko 

- Super Ndricim natyral & artificial 

- Dhoma e ciftit me dalje ballkon 


🔸️- 2 TUALETE 

- Te rikonstruktuar me sanitare te reja cilesore 

- Bolier i ri dush i ri 


🔸️- BALLKONI

- Me goxha hapesire dhe pamje te bukur 


🔸️- NJE SUPER APARTAMENT NE ZONEN QE NUK KA NEVOJE PER PERSHKRIM 


🔸️- CMIMI : 189 000 €


Per me shume info kontakt ne whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 21686

Me te preferuarat